Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині загинув військовий з Тернополя • У жителя Вишнівецької громади вилучили наркотичну речовину • На Теребовлянщині водій Volkswagen травмував поліцейського • Водій Infiniti на смерть збив пішохода у Кременці • У лікарнях Тернополя досі перебувають шестеро дорослих і одна дитина внаслідок ракетного удару по місту • На Харківщині загинув оператор БпЛА з Тернопільщини • На Шумщині разом із партнерами планують реконструювати старий польський цвинтар • Скандал навколо спадку Івана Марчука набуває обертів • У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном
rss

Стало відомо, яка нова зірка з’явиться на Алеї зірок у Тернополі в 2022 році


Опубліковано: 3 Серпня 2022р. о 10:53

Щорічно, з нагоди Дня міста у Тернополі вшановують громадських діячів, митців та осіб, які своєю працею та досягненнями прославляють своє місто. Впродовж липня тернополяни, керівники вищих навчальних закладів, громадських організацій та галузевих спілок, установ, підприємства та організацій подавали пропозиції щодо кандидатів на присвоєння зірки на «Алеї зірок» у Тернополі в цьому році.

Пропозиції збирало управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, яке мало їх узагальнити і надасти інформацію організаційному комітету з відзначення Дня міста для розгляду кандидатур щодо встановлення бронзових плит з їх іменами на «Алеї зірок», що на вулиці вул. Петра Конашевича-Сагайдачного

Як стало відомо «Номер один» з джерел у міській раді, цьогоріч зірка буде одна – групова і вшановуватиме вона всіх захисників і захисниць, які боронять Україну в протистоянні з російськими окупантами.  

Нагадаємо, «Алею зірок» у Тернополі заклали у 2011 році і щороку на ній з’являються нові пам’ятні бронзові зірки. Наразі у місті вже закладено 35 зірок.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
15 Грудня
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше