Найсвіжіше:
• Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат
rss

Стало відомо, скільки у Тернополі осіб постраждало від домашнього насильства: страшні цифри


Опубліковано: 12 Липня 2022р. о 11:46

Оперативне реагування на повідомлення про домашнє насильство, надання допомоги постраждалим особам та профілактична робота – основні завдання мобільної групи з протидії домашньому насильству, яка вже майже три роки працює у Тернопільському райуправлінні поліції.
Як розповідає начальниця підрозділу Галина Гуменюк, за пів року працівники групи здійснили 561 виїзд на повідомлення жителів Тернополя. Загалом за цей період потерпіли від домашнього насильства 303 особи. Найбільше зверталися за допомогою жінки – 160 повідомлень. Очевидцями сімейних сварок чи їх учасниками стали 69 дітей.
За результатами проведених перевірок поліцейські склали 223 адмінпротоколи за статтею 173-2 КУпАП на осіб, які вчинили домашнє насильство. Також розпочали 9 кримінальних проваджень за ст. 126-1 ККУ (домашнє насильство), 12 – за ст. 125 ККУ (умисне легке тілесне ушкодження) та 6 – за ст. 390-1 ККУ (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників).
З початку року співробітники мобільної групи винесли 123 термінових приписи особам, які вчиняли домашнє насильство. Цим приписом правоохоронці можуть зобов’язати домашнього кривдника залишити місце проживання жертви й заборонити йому контактувати з постраждалою особою. За невиконання такого припису порушнику доведеться сплатити штраф, виконати громадські роботи або відбути адміністративний арешт.
Задля запобігання проявам домашнього насильства співробітники групи систематично співпрацюють з соціальними службами. З початку року вони здійснили майже 50 спільних профілактичних рейдів у сім’ї, які перебувають на обліку.
Правоохоронці звертаються до громадян не замовчувати факти жорстокого поводження у родинах, а вчасно звертатися за допомогою, особливо, якщо очевидцями чи учасниками таких явищ є діти, особи похилого віку чи громадяни із особливими потребами. Телефони для контактів: (0352) 23-55-92 (Тернопільський міський центр соціальних служб, вулиця Медова, 3), 0352-43-31-00 (телефон довіри) та спецлінія 102.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше