Найсвіжіше:
• Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка • Сенсаційний 14-й тур у третій Тернопільській футзальній лізі: обидва лідери зазнали поразок • На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя
rss

Пройшов Афганістан, щоби померти за Україну: «на щиті» повертається воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 4 Жовтня 2024р. о 14:33

Сьогодні, 4 жовтня, «на щиті» повертається до рідної домівки Герой російсько-української війни Валентин Олександрович Вадімов, житель Синьківського сільського округу Заліщицької громади.

Валентин Вадімов пройшов війну в Афганістані, повернувся до рідного дому, а цього разу жахлива війна проти одвічного нашого північного ворога забрала життя мужнього воїна та чудової людини.

– Просимо зустріти “живим” коридором тіло загиблого військовослужбовця – Валентина Вадімова – сьогодні орієнтовно о 16:00-16:30 год. від знаку «Заліщики» (зі сторони Тернополя) по центральній вулиці С. Бандери до моста (зі сторони Чернівецької області). Низький доземний уклін, шана та повага Герою!, – йдеться в повідомленні Заліщицької міської ради.

Чин похорону відбудеться завтра, 5 жовтня, о 10:00 год. в смт Кострижівка Чернівецької області.

– Виконавчий комітет Заліщицької міської ради на чолі з міським головою Іваном Дроздом висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Його життя обірвалося на полі бою, де він до останнього подиху відстоював свободу і незалежність нашої держави. Мужність, відвага та відданість Валентина назавжди залишаться в нашій пам’яті. Він віддав своє життя заради миру та майбутнього України. Нехай Господь дарує йому вічний спокій, а рідним – сили пережити це невимовне горе. Вічна пам’ять і слава Герою!, – зазначають у міській раді.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
16 Лютого
15 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше