Найсвіжіше:
• У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд
rss

Президент виділив півмільйона гривень на стипендії вчителям англійської мови


Опубліковано: 8 Березня 2017р. о 12:00

^14B876688DFF08CDB31FEF3E9AA8D0DBCA1A21990D9FE1E3C2^pimgpsh_fullsize_distrПрезидент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко передали сертифікат Благодійного Фонду Петра Порошенка на виплату стипендій вчителям – учасникам проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», які у рамках національної кампанії «Україна Speaking» проводять навчальні тренінги з підвищення рівня викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час церемонії вручення сертифіката на суму 556 тис. грн. Президент Петро Порошенко наголосив, що сьогоднішня подія – яскраве свідчення, що ініціатива зробити 2016-й Роком англійської мови дала можливість побачити найкращих агентів – агентів змін.

«Сьогодні англійська мова – це як повітря. Без неї просто не уявляєш собі повноцінного життя, доступу до абсолютно нового пласту знань, інструменту для саморозвитку. Власне кажучи, це дуже потужний інструмент для нашого руху в Європу», – сказав Президент Петро Порошенко.

Глава держави зауважив, що Фонд Петра Порошенка стояв біля витоків цієї ініціативи: «Ми впевнені, що ця символічна подія у вигляді підтримки вчителів – це лише перший крок і те, що запалить цей рух по всій країні».

^264879A62F7DF4CC302FE05CDE41195CAD52F4C8E6045116AA^pimgpsh_fullsize_distrГоворячи про проект Go Global, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс наголосив, що для нього велика честь працювати в Україні і з українцями: «Це фантастично. Це велика честь для Британської Ради співпрацювати з Фондом Порошенка в цьому проекті. І ми бачимо успішну його реалізацію, а саме – збільшення кількості людей, які вже говорять англійською».

Зазначимо, що Фонд Петра Порошенка – це єдиний благодійний фонд в Україні, який здійснює свою діяльність виключно за кошти засновника.

Згідно з електронною декларацією, Президент Петро Порошенко у 2014-2016 роках перерахував близько 400 мільйонів гривень на благодійність та підтримку нашої армії.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше