Найсвіжіше:
• Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі 
rss

Понад рік вважався безвісти зниклим: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини


Опубліковано: 16 Травня 2025р. о 7:30

15 травня збаражани провели в останню дорогу загиблого земляка молодого воїна – Валерія Кременевського.

Похоронну Месу у збаразькому костелі Святого Антонія очолив Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едуард Кава. Священнослужителі різних християнських конфесій, сотні місцевих мешканців молились за те, щоб світлу душу хороброго захисника України Господь прийняв і поселив у своєму Царстві Небесному, де спочивають усі праведники.

Разом з родиною, близькими та знайомими оплакувала невимовну втрату і природа, рясно поливаючи дощем похоронну процесію.

Війна щодня забирає від нас найдорожчих, найкращих, найсміливіших, і нагадує, що ці втрати зобов’язують кожного змінитись на краще і змінити життя навколо, змінити світ. Валерій один з тих, хто віддав життя за те, щоб його рідні і близькі, усі ми жили гідно… Вічна слава Герою!, – йдеться в повідомленні Збаразької міської ради.

Нагадаємо, кілька днів тому стало офіційно відомо, що Валерій Кременевський (1992 р.н.), який зник безвісти більше року тому, загинув. Воїн сумлінно служив гранатометником піхотної роти. Жорстокий ворог позбавив життя молодого земляка 23 лютого 2024 року під час виконання ним бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше