Іване-Пустенська сільська рада повідомила про загибель земляка, відданого сина України, молодшого сержанта Василя Романовича Чубея (23 січня 1980 р.н.), жителя с. Іване-Пусте.
Він був людиною честі та мужності, яка без вагань стала на захист рідної землі.
Тривалий час ми жили надією, поки він вважався безвісти зниклим, але, на жаль, підтвердилося найгірше. Його життя обірвалося 17 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Гродівка Донецької області. Він залишився вірним військовій присязі до останнього подиху, – йдеться в повідомленні Іване-Пустенської сільської ради.
Його жертовність – ціна нашої свободи “Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них у наших серцях.”
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким. Нехай Господь дасть сили перенести цю важку втрату, а душа новопреставленого воїна Василя знайде вічний спокій у Царстві Небесному. Світла пам’ять та вічна слава Герою!, – зазначається в повідомленні сільській раді.
Розпорядженням сільського голови в Іване-Пустенській громаді оголошено дні жалоби. Прохання усім закладам громади приспустити державні прапори.
Повідомляємо про чин прощання із захисником України Чубеєм Василем Романовичем.
Графік траурних заходів:
- Неділя, 28 грудня 2025 р. (Зустріч кортежу):
- 13:15— зустріч тіла Героя у м. Борщів.
- 14:30 — зустріч кортежу при в’їзді в с. Іване-Пусте.
- Понеділок, 29 грудня 2025 р. (Похорон):
- 10:00 — початок чину похорону в с. Іване-Пусте.
Закликаємо земляків створити «живий коридор», щоби гідно зустріти та провести в останню дорогу нашого захисника. Світла пам’ять та вічний спокій Герою!
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




