Найсвіжіше:
• Поліграф як превентивний інструмент: як регулярні перевірки знижують ризики для бізнесу • Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці
rss

Помер військовослужбовець з Тернопільщини, котрий півтора року відслужив у єгерський бригаді


Опубліковано: 26 Лютого 2024р. о 18:35

Сумна подія сталася у Збаразькій громаді. За трагічних обставин 25 лютого загинув наш земляк, захисник України Роман Ющишин, 1974 р. народження, повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський. 


Роман понад півтора року відслужив у 68-й єгерській бригаді, мужньо відстоював українську незалежність. У листопаді прийшов у відпустку додому, лікувався.
Щиро співчуваємо
родині та близьким з приводу непоправного горя.
Прощання з воїном відбудеться завтра, 27 лютого о 13:00 год у Сквері Героїв.
Похорон – у церкві села Зарубинці, 28 лютого об 11 год.
Вічна слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше