Найсвіжіше:
• У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі
rss

«Подоляни» об’єднуються з «Хустом» і гратимуть у першій професійній лізі


Опубліковано: 20 Червня 2024р. о 16:34

Одна з найсильніших аматорських футбольний команд України, півфіналіст аматорського чемпіонату України – колектив «Подоляни» з Тернополя, за інформацією з достовірних джерел, об’єднується з ФК «Хуст» (Закарпатська область) і гратиме у сезоні-2024/25 у першій професійні лізі під назвою «Хуст-Подоляни».

Саме цим можна пояснити той факт, що ФК «Подоляни» розпочав атестацію, щоби отримати статус професійного клубу, однак на певному етапі призупинив цей процес.

Нагадаємо, ФК «Хуст» за підсумками сезону-2023/24 у перехідних матчах поступився ПФК «Звягель» (Житомирська область) – 1:1 і 0:1 та за спортивним принципом мав покинути першу лігу чемпіонату України. Однак, через те, що команда «Дружба» (Мирівка, Київська область), яка виграла другу лігу і мала підвищитися в класі, відмовилася від цього права (більше того, взагалі у сезоні-2024/25 не виступатиме серед професіоналів), її місце у першій лізі зайняв саме ФК «Хуст».

Натомість «Подоляни» ще продовжують виступати у сезоні-2023/24 в аматорському чемпіонаті України. У суботу, 22 червня, у Тернополі в них запланований матч-відповідь проти команди «Пробій» (Городенка, Івано-Франківська область). Результат першого матчу у Городенці – 0:0.

За нашою інформацією, гратиме об’єднана команда у Тернополі на стадіоні імені Роман Шухевича.  


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , , , ,





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше