Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Німецький виробник за 150 млн євро побудує надпотужний завод на Тернопільщині


Опубліковано: 9 Січня 2025р. о 7:30

Німецька компанія Knauf розпочала в Україні будівництво нового заводу з виробництва гіпсокартону та сухих будівельних сумішей. Про це повідомив заступник голови Верховної Ради з питань економічної політики Дмитро Кисилевський.

– Підприємство буде розташоване у містечку Борщів на Тернопільщині. Проектні потужності нового виробництва – 30 млн. м². гіпсокартону та 320 тисяч тон сухих сумішей. Інвестиції у цей проект – 150 мільйонів євро, – зазначив Дмитро Кисилевський.
Це буде другий завод Knauf в Україні. Перший розташований у Києві і сьогодні працює на повну потужність. Потужність київського виробництва Knauf близько 25 млн. м² гіпсокартону та 200 тисяч тон сухих сумішей. Київський завод дає роботу 425 працівникам, майже половина з яких переїхали із окупованого Соледару на Донбасі. Там німецький інвестор мав потужне підприємство, але наразі воно повністю знищено. Коли на зруйнований завод зайшли росіяни і влаштували там базу, ЗСУ прицільним ударом знищило безліч воєнної техніки, яку туди завезли. А працівникам, яких вивезли до Києва, Knauf досі орендує близько 200 квартир. 

– Цього наразі вистачає на задоволення внутрішнього попиту українського ринку. Але після війни попит зросте в рази. Саме тому новий завод у Борщові – інвестиція з вірою у Перемогу, – додав Кисилевський. 

До слова, в Україні Knauf інвестує не тільки у заводи, а й в освіту. По всій країні компанія фінансує 18 навчальних центрів. 90 ПТУ отримують допомогу з обладнанням. А Міністерство освіти сертифікувало близько 20 підручників, розроблених спеціалістами Knauf.

– Звісно, оснащення за світовими стандартами зараз отримує й професійно-технічний ліцей у Борщові. У цьому місті окрім майбутнього заводу розташована й головна сировинна база Knauf в Україні – карʼєр гіпсового каменю. Розвіданих запасів вистачить щонайменше на 20 років роботи, – підсумував заступник голови Верховної Ради з питань економічної політики.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше