Найсвіжіше:
• Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати
rss

На Зборівщині онук одним ударом зламав бабці 5 ребер


Опубліковано: 6 Червня 2021р. о 20:30

Днями у Зборівському районному суді прозвучав вирок молодикові, який жорстоко побив свою стареньку бабцю. Суд призначив домашньому тирану 2 роки позбавлення волі. Та, зважаючи на палкі запевнення виправитись і допомагати старенькій, керуючись ст.75 КК України, призначив випробування і встановив один рік іспитового строку.

Словами не передати страждання немічної пенсіонерки: поки була молодшою та повною сили, як могла, вона тішила й пестила онука, економила на собі, щоби на скромну зарплату, а згодом – пенсію купити малому цукерки, іграшки, модний мобільний телефон. Однак хлопцеві все було мало, і він вимагав усе більше. Зрештою, саме через заздрість він став на кримінальну стежку, а згодом потрапив за ґрати.

Відбувши покарання, повернувся додому, точніше, до старенької бабці. Однак чолов’яга й не думав виправлятись, а просто тероризував стареньку, відбираючи в неї чи не всю пенсію. От і в середині січня ц.р. почав вимагати у бабці гроші. Пенсіонерка не стерпіла й категорично відмовила, зауваживши: «Я все життя тяжко працювала, щоби на схилі літ мати копійчину. Тобі потрібні гроші? От піди і зароби!»

У відповідь розлючений онук почав обзивати стареньку, а потім щосили вдарив кулачищем у живіт, одним махом зламавши п’ять ребер. Коли бабуся зігнулася від болю, продовжував бити у груди, по плечах. Відтак ще й зламав їй ключицю. Не відомо, чим би закінчилось жахливе побиття, якби на крики не прибігли сусіди. Вони й викликали карету швидкої допомоги та поліцію.

За фактом умисного заподіяння тілесного ушкодження середньої тяжкості (ст. 122 КК України) правоохоронці порушили кримінальне провадження.

У суді молодик повністю визнав свою провину та обіцяв виправитись і допомагати бібці. Тим більше, що тепер старенькій не під силу навіть проста хатня робота. 

Олекса Чиж     


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше