Сумна звістка надійшла до Хоростківської громади, яка втратила ще одного свого Захисника. 21 грудня 2025 року в населеному пункті Віки Сумської області відійшов у вічність лейтенант Стрільчук Руслан Васильович, 08.10.2003 року народження, який був уродженцем Хоростківської громади, а саме села Великий Говилів, проте проживав із родиною в с. Сади Теребовлянського району.
Руслан Стрільчук проходив військову службу на посаді командира інженерно-саперного взводу механізованого батальйону. Він віддано служив Україні, мужньо боронив її свободу та незалежність.
Завтра, у вівторок, 30 грудня 2025 року, зустрічатимуть Героя.
Просимо всіх жителів громади вийти та гідно зустріти Руслана з молитвою та лампадками, щоб провести його в останню земну дорогу і вшанувати світлу пам’ять, – йдеться в повідомленні міської ради.
Кортеж прибуде зі сторони с. Іванівка орієнтовно о 12.00 год.
Цього ж дня о 18.00 у селі Великий Говилів відбудеться парастас.
Чин похорону воїна відбудеться 31 грудня 2025 року, точний час буде відомо після парастасу.
Герої не вмирають — вони назавжди залишаються у наших серцях. Вічна, світла пам’ять і слава українському воїну!
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




