Найсвіжіше:
• 20 місяців надій та сподівань: на Луганщині загинув воїн зі Зборівщини • У першій та другій футзальних лігах Тернопільщини змінився лідер! • Тернопільська “Нива” – перший півфіналіст Меморіалу Юста • На Зборівщині згорів гараж • Перестало битися серце вчительки початкових класів з Тернопільщини • Фахівець пояснив, чому суми у платіжках зростають навіть під час вимкнень світла • “Вікінги” з Тернополя дізналися першого суперника по кубку України з ампфутболу • У Тернополі чоловік схопив хлопчика за шию та почав її стискати • Народилася вже після загибелі тата: на Тернопільщині передали посмертну нагороду родині Героя • Герой України з Борщівщини став командиром бригади • На вік-енд на Тернопільщині відбудеться одразу сім футбольних змагань • Спочила у Бозі вчителька з Гусятинщини • Одна з тернопільських шкіл змінила назву • На Чортківщині з’явився псевдо «цілитель» та «екзорцист», – заява УГКЦ • Як оформити літню людину в будинок престарілих у Львові? • Сучасні реалії: який купити протигаз для своєї безпеки • ФК «Борщів» провів спаринг з лідером другої професіональної ліги  • 43-річна тернополянка пограбувала аптеку • Тернопільський вуз отримав нового ректора • На Запоріжжя загинув воїн з Тернопільщини, котрий брав участь у кількох миротворчих місіях • Спочив у Бозі відомий науковець з Тернопільщини • У Заліщиках від отриманих травм у ДТП помер пенсіонер • Футбольна команда вищої ліги Тернопільщини змінила головного тренера • На Дніпропетровщині загинув 30-річний солдат з Тернопільщини • Житель Козівщини намагався продати пістолет та дві гранати
rss

На Тернопільщині знайшли рекордні 25 кг канабісу (фото)


Опубліковано: 29 Грудня 2025р. о 14:28

Під процесуальним керівництвом Бучацької окружної прокуратури вилучили 25 кг канабісу на понад 9 млн грн у чоловіка, який вирощував наркосировину та викрили його спільницю.

За даними слідства, уродженець Херсонщини, який мешкав в одному з сіл Чортківського району Тернопільської області, зберігав наркотичні речовини в особливо великих розмірах з метою збуту.

Правоохоронці виявили нарколабораторію у сусідньому будинку з тим, в якому проживав підозрюваний. Він мав до нього доступ. Там, у закритому приміщенні за допомогою спеціального освітлення, вентиляції, систем поливу та контролю мікроклімату чоловік вирощував коноплі.

Окрім цього, в підсобному приміщенні він облаштував склад для незаконного зберігання, фасування та подальшого збуту готової наркотичної продукції.

Вилучили понад 25 кілограмів канабісу, обладнання для вирощування рослин конопель, мобільні телефони, сім-карти та чорнові записи. Орієнтовна вартість вилучених наркотичних засобів за цінами “чорного” ринку становить понад 9 мільйонів гривень, – повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Чоловіка затримали за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру у незаконному виробництві, придбанні, виготовленні, зберіганні наркотичних засобів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Також затримано його спільницю. Їй повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту наркотичних засобів в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України). Жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави. Встановлюють інших осіб, причетних до незаконної діяльності.

Розслідування здійснюють слідчі ВП №4 Чортківського РУП ГУНП в Тернопільській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:




Новини
22 Лютого
21 Лютого
20 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше