Найсвіжіше:
• Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини
rss

На Тернопільщині на хабарі попався ще один високопосадовець Держпродспоживслужби (+фото)


Опубліковано: 6 Травня 2021р. о 9:53

Під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури викрито начальника одного з відділів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області під час одержання 1000 доларів США неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За версією слідства, до посадовця звернувся житель області з проханням посприяти у видачі дозвільних документів на роботу підприємства з випалювання деревного вугілля. Керівник відділу вимагав 1000 доларів США  за  «кришування» господарської діяльності підприємства без відповідних дозволів. Під час отримання неправомірної вигоди посадовця затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК, повідомили  у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Вирішується питання щодо оголошення особі підозри та обрання запобіжного заходу.

Злочин викрито спільно з слідчими третього слідчого відділу ТУ  Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові за оперативного супроводу працівників управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області.

Нагадаємо, 3 тижні тому на отриманні 8 400 грн неправомірної вигоди викрито начальника управління законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше