Найсвіжіше:
• На Тернопільщині дві електрички курсуватимуть за новим розкладом • Мерія міста на Тернопільщині наклала вето на землі під індустріальниим парком • Незаконно зрубано 694 дерева: недогледіли вишнівецькі лісники • На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок • На Дніпропетровщині загинув воїн з Гусятинщини • Вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі викладач тернопільського коледжу • З полону повернулися два військових з Монастирищини • Тернопільським студентам доступні пільгові квитки в застосунку УЗ • Тернопільщина знову у трійці лідерів в Україні • Помер соліст Національної опери з Тернопільщини • На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло
rss

На Донеччині загинув кулеметник з Тернопільщини


Опубліковано: 17 Квітня 2025р. о 9:29

Збаразька громада знову у глибокій скорботі. З фронту надійшла сумна звістка про те, що 11 квітня, виконуючи бойове завдання, на Донеччині загинув уродженець села Синява, мешканець Розношинець, солдат Василь Яремко (1973 р.н.). Про сумну новину повідомив Роман Полікровський.

Захисник служив кулеметником стрілецького батальйону.

– Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблого. Нехай Господь допоможе пережити це непоправне горе втрати найріднішої людини. Зустріч воїна відбудеться сьогодні, 17 квітня, у Сквері Героїв о 15.00 годині. Після спільної молитви траурний кортеж попрямує до оселі Василя Яремка у Розношинці, де відбудеться панахида, звідти колона вирушить до церкви Святого Юрія і буде проведений парастас та
чин похорону. Просимо взяти участь у поминальних заходах і гідно вшанувати мужнього захисника, який віддав життя за вільну незалежну українську державу, за кожного з нас, – йдеться в повідомленні Романа Полікровського.

Вічна слава Герою!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
9 Квітня
8 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше