Найсвіжіше:
• 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї
rss

На 27-му році життя помер військовослужбовець з Тернопільщини


Опубліковано: 14 Серпня 2025р. о 21:53

13 серпня 2025 року, на 27-му році життя, під час проходження військової служби, спочив у Бозі, військовослужбовець ЗСУ Перегінець Дмитро Михайлович. Про сумну новину повідомила парафія Успення Пресвятої Богородиці села Нагірянка.
Дмитро народився 20 квітня 1998 року і віддано служив стрільцем взводу охорони роти охорони батальйону охорони у військовій частині А1915.
Церемонія прощання з Героєм відбудеться 15 серпня 2025 року о 16:00 в селі Нагірянка.
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким та побратимам Дмитра. Його пам’ять назавжди залишиться в наших серцях.
 

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше