Найсвіжіше:
• Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо
rss

Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею


Опубліковано: 12 Лютого 2026р. о 20:22

Петро Душа народився 13 червня 1971 року у селищі Козова. Навчався у Козівській ЗОШ №2. У мирному житті працював на різних роботах. Мав неабиякий хист до техніки, займався ремонтом авто, періодично їздив на заробітки за кордон.

У 1994 році одружився. Разом з дружиною Наталею зростили та виховали двох дітей.

Зі слів рідних, Петро був доброю та життєрадісною людиною, мав велике та щире серце, завжди охоче допомагав іншим.

Чоловік був справжнім патріотом. Свого часу брав участь у Помаранчевій революції та Революції Гідності.

У липні 2024 року долучився до лав ЗСУ. Служив старшим стрільцем-оператором у 117-й окремій важкій механізованій бригаді. 5 листопада 2024 року він поліг в бою за Україну. Чоловіку було 53 роки.

У полеглого Захисника залишилися дружина Наталя, син Дмитро, донька Марія та мама Люба.

Висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна пам’ять Герою. Навіки в строю!, – йдеться в повідомленні Козівської селищної ради.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше