Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

“І куля його минула”: на Тернопільщині водій та перевізниця цькували учасника бойових дій


Опубліковано: 20 Січня 2025р. о 19:32

Мешканка Тернопільщини Оксана Юрків розповіла історію, свідком якої став її батько-військовослужбовець. Конфлікт виник між учасником бойових дій та водієм і власницею рейсового автобуса Тернопіль-Кременець.

Ось що розповіла пані Оксана.

“Сьогодні мій тато приїхав у відпустку, зараз він воює на Донеччині під “Часовим Яром” став свідком неповаги і агресії до військових.
Їхавши автобусом Кременець-Тернопіль номерні знаки “ВО2682ВА”,  власниця якого є Нестерук Ганна Арсенівна, а водій який їхав Дробоцький Микола.
В Вишнівці сів військовий, який їхав до Горинки, показав УБД..Власниця сказала, що вона платить військовий збір, не за те, щоб вас тут безкоштовно возити. Війського це обурило, він сказав, що в чому наша вина, що ви за нас платите військовий збір і ми їздимо безкоштовно. Власниця надалі почала виражати своє невдоволення, військовий зробив їй зауваження і люди, які їхали військового підтримали. В Горинці, коли військовий виходив, шофер його послав , між ними сталась сутичка, а тоді власниця сказала: “І КУЛЯ ЙОГО МИНУЛА”.


І тоді всі пасажири збунтувались, кажучи: “Ви не знаєте, що вони пережили і що їм потрібна допомога і підтримка, а не цькування з боку місцевих”. На що шофер сказав, “не факт, що він був на сході, бо ті що дійсно воювали свою агресію не проявляють”.
Власниця і шофер дорогою до Кременця бурно обговорювали цю ситуацію і своє невдоволення. Приїхавши на автостанцію в Кременці, коли мій тато військовий і мама виходили з маршрутки і мама сказала перевізникам, що цю ситуацію не можна так залишати і що вона хоче опублікувати цю ситуацію і залишити скаргу, Вона хотіла сфотографувати автобус, водій показав їй середній палець, на що мій тато військовий не витримав і пішов до водія обговорювати цю всю ситуацію.
Дуже прикро, що військові, які приїжджають зі Сходу на декілька тижнів мають стикатись з такою неповагою.
Прошу підтримки, щоби ця ситуація не залишилась безкарною. В такі часи потрібно максимально об’єднуватись, проявляти агресію”.

Оксана Юрків

P.S.: Сподівамося, що відповідні органи, які контролюють транспортні перевезення, відреагують на цю кричущу ситуацію, яка трапилася в автобусі з військовим.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше