Найсвіжіше:
• В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач
rss

Господарство на Тернопільщині збільшить площі перцю та томатів відкритого ґрунту


Опубліковано: 19 Жовтня 2025р. о 8:00

ТОВ «Поділля Овочі» (Тернопільська обл.) планує розширювати вирощування у відкритому ґрунті, переважно солодкого перцю і томатів. При цьому площі теплиць та овочів борщового набору залишать без змін.

Про це в інтерв’ю журналу «Плантатор» розповів співвласник компаній ТОВ «Поділля Овочі» та ТОВ «Фреш Гарден» Роман Пасічник, пише AgroTimes.

Взагалі надалі нас цікавлять аналогічні культури, але не борщовий набір, — пояснив він. — Ми не плануємо далі інвестувати в розширення теплиць, адже вже доволі багато вклали й чекаємо, коли теплиці почнуть повертати витрати. А відкритий ґрунт, навпаки, плануємо розширяти, якщо цього року будуть гарні економічні показники. Якщо ні — лишимо площі на тому самому рівні». 

Господарство обробляє близько 10 га площ овочів відкритого ґрунту.

Ми завжди намагаємося робити диференціацію, — зауважив Пасічник. — Буває, що одна культура має перевиробництво, а інша — у дефіциті. І тоді одна з них економічно тягне іншу, щоб отримати середньовиважений плановий результат».


Джерело: AgroTimes

Перегляньте також:




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше