Найсвіжіше:
• Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат
rss

Футбольна команда з Тернопільщини здобула першу перемогу на турнірі у Рівному  


Опубліковано: 25 Січня 2025р. о 21:12

Сьогодні, 25 січня, учасник першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року – команда «Зелені леви» з Почаєва у Рівному провела другий матч на груповій стадії Зимового турніру “IMPULSE WINTER CUP”. Наші земляки розгромили ФК «Симонів» – 7:1.

Як розповів адміністратор Почаївської команди Михайло Вівчар, рахунок матчу міг бути і двозначним. В окремих моментах бракувало точності гравцям “Левів”, декілька разів захисна ланка суперника відіграла непогано, а в окремих моментах “левам ” бракувало “фарту”.

А тепер все за порядком. До 7-ї хвилини гра тривала на зустрічних курсах. Аж тут Тарас Новосад (капітан «Зелених левів») виконав навісну передачу в штрафний майданчик суперника. Їхній воротар знаходився в районі лінії воротарського майданчику і отримав м’яч, що називається «за комірець» – 1:0. «Леви», відчувши свою силу, почали тиснути на ворота суперника. На 13-й хвилині в одній з атак Костянтин Іщук вже здається втратив м’яч, але в силовій боротьбі не лише повернув собі м’яча, а ще й передачу “цукерочку” віддав Тарасу Бадиляці. І той у так званому “буліті” спокійно переграв воротаря команди суперника – 2:0. Пройшло ще п’ять хвилин і один з гравців атакувальної ланки “Зелених левів” отримав м’яч на лівому фланзі атаки і виконав зрячий навіс у штрафний майданчик ФК “Симонів”. Там Максим Глова не надто зручно прийняв м’яч, але все ж одразу пробив і рахунок став 3:0.

Перший тайм матчу так і завершився. Варто зазначити, що за весь перший тайм воротар “левів” лише раз вступив в гру, перехопивши м’яча, який навісною передачею направлявся в район 11-метрової позначки.

У другому таймі “Леви” зробили три заміни і розслаблено намагалися далі вести свою гру за що миттєво були покарані на 43-й хвилині – 1:3 (команди на турнірі, нагадаємо, грають по 40 хвилин тайм). Далі футболісти “Симонова” провели ще кілька атак, однак, або футболістам бракувало точності, або ж на місці був воротар почаївської команди Мар’ян Семчишин, або ж захисники більше помилок не допускали. В одній з таких атак «Зелених левів» Віталій Ніколайчук перехопивши м’яча у центрі поля, пройшов декілька метрів штучного футбольного газону і віддав передачу на Тарасу Бадиляку. Той відпасував на Віктора Тригубу, після чого “круглий” знову опинився у Віталія, який видав пас на Миколу Петролюка на правий фланг атаки. Микола фінтом вліво залишив “поза справою” захисника команди суперника і одразу влучно пробив в дальній від воротаря кут воріт – 4:1. Проходить дві хвилини і ще один оборонець команди “Зелені леви” Михайло Вітерук, отримавши м’яча в центрі поля та зігравши в “стінку” з Максимом Біняшевським, метрів з 30-ти забив, напевне, найкрасивіший м’яч сьогоднішнього ігрового дня на турнірі (м’яч після удару Михайла влучив в поперечину і опустився за лінію воріт) – 5:1. Проходить ще сім хвилин, як Тарас Бадиляка отримав м’яча на лівому фланзі атаки і видав передачу на Миколу Петролюка, який вже знаходився  в штрафному майданчику. Однак пробивати йому було незручно, тому Микола видав пас на лінію штрафного майданчику Костянтину Іщуку. Удар Кості і рахунок став 6:1. А коли рефері матчу вже поглядав на секундомір “Зелені леви” отримали право на кутовий. Микола Петролюк подавати не став, а  розіграв корнер з Тарасом Бадилякою, який одразу зробив навіс і центральний захисник команди з Почаєва Віталій Ніколайчук, високо вистрибнувши, поставив крапку в матчі – 7:1.

«Зелені леви» виступали в такому складі: 12. Семчишин Мар’ян (77. Зінюк Олександр, 64 хв.), 14. Присяжнюк Назар (18. Тригуба Віктор, 41 хв.), 4. Ніколайчук Віталій, 6. Вітерук Михайло, 15. Селестенюк Василь, 7. Бадиляка Тарас, Новосад Тарас (20. Саган Максим, 41 хв.), Петролюк Микола, Олександр Василюк (19. Біняшевський Максим), 17. Іщук Костянтин, 16. Глова Максим (8. Сергій Кудляк, 58 хв.).

Голи у почаївської команди забивали: Тарас Новосад (7 хв.), Тарас Бадиляка (13 хв.), Максим Глова (18 хв.), Микола Петролюк (64 хв.), Михайло Вітерук (66 хв.), Іщук Костянтин (73х в.), Віталій Ніколайчук (80 хв.).

Нагадаємо, у першому турі, який відбувся 18 січня, «Зелені леви» зіграли внічию з ФК «Колос» з Козина – 1:1.

«Зелені леви» на турнірі грають у групі «А», де загалом виступають вісім колективів. Наші земляки ще зіграють з командами: ФК «Новожуків» (фіналіст кубка Рівненської області), «Верес» (Рівне, U-19), ФК «Шпанів», ДЮСШ «Гоща» та «Славія» (Боратин).

Груповий етап турніру “IMPULSE WINTER CUP” завершиться в першу суботу-неділю березня, а фінішує турнір у Рівному 30 березня.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше