Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

Екс-тренер ФК «Тернопіль» розповів через кого був звільнений одразу після призначення


Опубліковано: 15 Грудня 2021р. о 21:00

Колишній головний тренер першолігового ФК «Тернопіль», після майже п’яти років мовчання, вперше розповів журналістам, чому був звільнений з команди, практично одразу після свого призначення.

– Мене запросив ФК “Тернопіль”, ми з ними домовилися про все. Наступного дня Ігор Циганик (спортивний журналіст – авт.) виставляє листа Малика (гравець «Волині» – авт.) з моїми звинуваченнями. Це що означає, що Циганик стежив за моєю кар’єрою в чемпіонаті дублерів? Я був рік без роботи. Влаштовуюсь до клубу першої ліги через рік – і наступного дня виходить ось стаття в інтернеті. Що, не замовна? Звідси все почалося. Мені дзвонять із Тернополя та запитують, що це за ситуація. Я кажу: «Не знаю». Я не став воювати з Цигаником. Так, він мені зіпсував мою тренерську кар’єру, очорнив мене. Я не хотів судитися з ним, щоби з’ясувати, звідки у нього ця інформація є, звідки цей лист узявся. Малику ледве додзвонився, бо він не хотів слухати мене. Він натякнув, що йому продиктували, що написати. Чому я став крайнім? Що я, такий великий тренер чи що зробив? Чому так сталося?

Звичайно, «Тернопіль» не захотів співпрацювати зі мною, бо в них до того були тренери, яких звинувачували в договірних матчах. Це все Циганик оприлюднив. І як співпало: ФК «Тернопіль» дає інформацію, що головним тренером призначено Максим’юка, і наступного дня ось такий лист, – розповів журналістам tribuna.com Роман Максим’юк.

Нагадаємо, Романа Максим’юка 12 січня 2017 року призначили на посаду головного тренера ФК “Тернопіль”. А через кілька днів з’явилася інформація, що муніципальний клуб припинив з ним співпрацю. Щоправда тоді офіційна причина називалися дещо іншою.

– Причина розірвання трудової угоди – не зійшлись з керівництвом клубу в поглядах на тренувальний процес, – повідомив у січні 2017-го прес-службі ФК «Тернопіль» куратор команди від Тернопільської міської ради, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Микола Круть.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше