Найсвіжіше:
• На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря
rss

Екс-секретар міськради розповів про справжню ціну рейтингу «Forbes» для бізнесу Тернополя 


Опубліковано: 11 Жовтня 2021р. о 21:00

Тернопільська влада на офіційному сайті ТМР похизувалася тим, що Тернопіль увійшов до п’ятірки найкращих міст для ведення бізнесу за версією «Forbes Ukraine». Протягом більш ніж 10-ти років Сергій Віталійович вперто доводить тернополянам, що вони живуть мало не в раю, ну а підприємці – повинні хвалити долю за те, що вона дала їм можливість працювати у Тернополі. Звісно ж реальність дещо інша, кардинально інша, заявив колишній секретар міської ради (2010-2015 рр.), а нині тернопільський депутат Ігор Турський.

– Кожен бізнесмен Тернополя, малий чи великий, знає, що без «відкату» або хабаря жодного питання у міськраді вирішити не можливо. Підприємці стоять в чергах для отримання тих чи інших дозволів і без «змазки» шансів на успіх не має ніхто. Якщо у нас такий гарний показник з бізнес-привабливості, то чому жоден інвестор до цих пір у Тернопіль на зайшов і з року в рік на Листопадовій нас лише годують обіцянками про фінансистів, що приготували свої мільйони для розвитку Тернополя?, – написав у соціальній мережі Ігор Турський.   

До речі, по самому рейтингу «Forbes» і 5-ому місцю у ньому Тернополя. Тут слід зазначити, що воно здобуте за рахунок показника «Освіта» – він отримав максимальних 100 балів і витягнув наше місто у топ списку. Зі всієї України лише Львів отримав схожий показник. Далі, в Івано-Франківську показник «Прозорість міської влади» становить 42, а у Тернополі – 75, але сумарно Франківськ набрав більше і обігнав Файне місто.

– Ви мені поясніть, про яку прозорість влади Тернополя може йти мова? Звідки узялася цифра 75? Звісно її вписали за намальованими з міськради Тернополя показниками. А от «Ділову активність» не підмалюєш, тому що є податкова, є реєстри і конкретні цифри, а тому показник у цьому розділі один з найнижчих – 56.

Критерій «Регіональний Doing Business» розраховано на основі рейтингу BRDO, що оцінює легкість створення підприємства, отримання дозволів на будівництво, оформлення земельної ділянки… Показник Тернополя – 60. Згадувати про те, як у Тернополі отримується дозвіл на будівництво або оформлення земельних ділянок не буду. Тут не про рейтинг говорити треба, тут більше 100 кримінальних справ! А тому знімаємо локшину з вух, пробуджуємо Сергія Надала від солодкого сну і дякуємо нашим освітянам – ви молодці!, – підсумував у своєму дописі пан Турський.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше