Найсвіжіше:
• У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку
rss

Екс-головний тренер тернопільської «Ниви» знайшов нове місце роботи


Опубліковано: 28 Червня 2024р. о 7:30

43-річний екс-головний тренер тернопільської «Ниви» Олександр Володимирович Стахів працюватиме у тренерському штабі новачку Прем’єр-ліги – ФК «Інгулець» (Петрове).

Олександр Володимирович у якості асистента головного тренера допомагатиме новому головному тренеру «Інгульця» Василю Кобіну.

Що цікаво, у тренерському штабу Кобіна будуть одразу трьох помічників, які мали безпосереднє відношення до головної професійної команди Тернопільської області – «Нива». Окрім Олександра Стахіва, у ФК «Інгулець» теж асистентом головного тренера працюватиме 42-річний В’ячеслав В’ячеславович Котляр, котрий у минулому сезоні був помічником головного тренера «Ниви» О. Стахіва. А тренером воротарів у «Інгульці» трудитиметься 62-річний Юрій Олександрович Чумак, який у свій час виступав у тернопільській «Ниві» – у сезонах 1997/98 та 1998/99 відіграв на воротарській позиції 34 матчі у вищій лізі чемпіонату України, в яких пропустив 46 м’ячів.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
4 Лютого
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше