Найсвіжіше:
• “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • У Борщеві місцевий забудовик не сплатив громаді понад 1 млн грн • На Борщівщині в закинутому будинку виявили обгорілі людські кістки • У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини
rss

Двоє мешканців Тернопільщини повернулися з полону


Опубліковано: 24 Липня 2025р. о 10:12

учора, 23 липня, відбувся дев’ятий етап обміну, про який домовлено в Стамбулі. Додому повертаються важкохворі й тяжкопоранені захисники.

Воїни, що повертаються сьогодні, захищали Україну на різних напрямках фронту. Значна кількість пробула в полоні понад три роки. Всі отримають необхідну підтримку та медичну допомогу.

Під час обміну полоненими в рамках домовленостей у Стамбулі додому повернулися двоє захисників з Тернопільщини. Дякую Президенту та його команді, які щоденно працюють над поверненням наших людей. Нехай кожен, хто знаходиться в російській неволі, якнайшвидше повернеться додому!, – зазанчив начальник Тернопільської ОВА В’ячеслав Негода.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше