Найсвіжіше:
• Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • На Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища
rss

Дві квартири в столиці, будинок і земля під Тернополем: що нового придбав «слуга народу» Ігор Василів


Опубліковано: 1 Квітня 2021р. о 14:00

Згідно з новою декларацією про доходи і майновий стан за 2020 рік, народний депутат з Тернопільщини Ігор Василів з дружиною володіють чотирьома квартирами та такою ж кількістю автомобілів.

Лише минулого року у родини нардепа з’явилося дві квартири у Києві та житловий будинок із земельною ділянкою у Байківцях. Останній оформлений на правах приватної власності на Ігоря Василіва та має площу 135,4 квадратних метри. Власником обох квартир у столиці (84 та 40,7 кв. м) значиться дружина народного депутата – Марія Олександрівна Сметаніна. Свого часу вона володіла частинами у цих помешканнях, а коли померла її мама, пані Марія стала повноправною їх власницею. Що ж до житлового будинку, то Ігор Василів не вказав його вартість, бо він власне його збудував на земельній ділянці площею 166 кв. м, яку свого часу придбав за 15 061 грн.

Повідомимо, що у власності пана Василіва також була частина квартири у Тернополі площею 11,86 кв. м (п’ята частина великої квартири), яку він на початку цього року продав за 140 тис. 50 8 грн.

Що цікаво, в Києві родина парламентаря (Ігор Василів з дружиною та пасинком Святославом) живуть в одному з помешкань, якими вони володіють, а саме у квартирі (площею 87,9 кв. м) батька пані Марії – Олександра Миколайовича. 

До честі народного депутата, він не просить у Верховної Ради покрити вартість житла у столиці. Хоча, наприклад, найбагатший депутат з нашої області Микола Люшняк не гребує ані компенсацією за оренду, ані за проїзд.  

У 2019 році, вже після набуття статусу народного депутата України, в автопарку Ігоря Василіва з’явилося одразу чотири транспортних засоби – легківка «Mercedes-Benz E 350» 2010 року випуску, придбана за 490 тисяч гривень, та три вантажних автомобілі – «DAF 95 XF 430» 1998 р.в. (вартістю 18 300 грн.), «FIAT DUCATO» 1994 р.в. (13 500 грн.) та «MAN 19.403 FLT» 1998 р.н. (17 800 грн.). До слова, більшість з транспортних засобів були у власності пана Ігоря і до депутатства, але статус парламентаря змусив їх переоформити на дружину. 

Працюючи у Верховній Раді, Ігор Василів у 2020 році заробив 486 187 грн., що в перерахунку на місяць склало 40,5 тис. грн. Але все ж таки не нардеп, а його дружина формує левову частку сімейного бюджету. Вона, працюючи у ТОВ «Престиж 2017», отримала заробітну плату в сумі 68 655 грн., а від зайняття підприємницькою діяльністю отримала дохід у розмірі 1 мільйон 567 тисяч гривень.

Сімейство Василівих сміливо можна назвати мільйонерами, позаяк згідно з декларацією, сума готівки та на рахунку у банках налічує понад 57 тисяч євро, понад 26 тисяч доларів та майже 700 тисяч гривень.

Якщо бути точнішим, то в Ігоря Василіва в готівці зберігається 51 500 євро, 23 000 доларів, 424 089 грн., а в його дружини – 5 670 євро, 3 400 доларів, 262 850 грн. У порівнянні з готівкою, на банківських рахунках у родини нардепа незначні кошти. В Ігоря Василіва відкрито три гривневих банківських рахунки на загальну суму близько 33 тис. грн. У його дружини Марії Сметаніної теж всі збереження у банках – у національній валюті і в загальному складають скромних 13 тисяч гривень.

А ще пані Марія позичила ТОВ «Престиж 2017», де вона ж значиться керівником, доволі значну суму – 707 050 грн. Що характерно, розмір статутного капіталу цього товариства всього 3 тисячі гривень.

Також читайте:

Нова елітна квартира, машина для дружини і допомога по безробіттю: що задекларував «слуга народу» Володимир Гевко;

Автомобіль за втридорога, чужі квартири і мільйон готівкою: що задекларував «слуга» від Тернополя Андрій Богданець.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше