Найсвіжіше:
• Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм» • Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень
rss

Дорожники ліквідували затор на дорозі Львів-Тернопіль


Опубліковано: 15 Листопада 2016р. о 9:47

 
Ситуація сталася уночі. Нехтуючи обмеженням руху для великотоннажних автомобілів,  на дорозі Н-02 Львів-Тернопіль рухалась колона з 5 фур. Одна з них не була підготовлена належним чином для експлуатації в осінньо-зимовий період –  колеса великоваговика не були оснащені  спеціальними ланцюгами протиковзання. 
Як результат –  водій не впорався з керуванням, і задню частину фури занесло у сніговий замет на узбіччі. Утворився затор .  Дорожні організації, які обслуговують даний автошлях, оперативно зреагували  і за допомогою потужної спецтехніки витягнули фуру,  доставивши її до найближчого майданчика для стоянки великотоннажних авто.
Служба автомобільних доріг області  звертається до всіх перевізників з проханням не економити на безпеці та відповідно підготувати свої транспортні засоби до поїздок у осінньо-зимовий період. Пам′ятайте –  нехтування правилами часто призводить до непоправних втрат не лише матеріальних, а й людських.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше