Найсвіжіше:
• Помер 48-річний учасник бойових дій з Борщівщини • У Тернополі викрито наркоторговців канабісом: товар зберігали в гаражі у центрі міста • У Тернополі правоохоронці виявили бездиханне тіло 74-річної жінки • На Шумщині засудили жінку, яка фіктивно працевлаштовувала людей за кордон • Вчений зі Скалата може стати заступником начальника Тернопільської ОВА • Родина з Дніпра викупила старовинний графський млин на Тернопільщині і хоче зробити з нього музей з кав’ярнею • На Донеччині загинув колишній військовополонений з Тернопільщини • 32 команди виходять на старт чемпіонату Тернопільської області з футзалу U-13 • Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • У Служби зайнятості Тернопільщини з’явився мобільний додаток • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • Супермаркету «АТБ» не дозволили розміщення рекламних конструкцій у центрі Чорткова • П’яний водій із Заліщиків пропонував хабар копам • У Заліщицької міськради забрали землю площею понад 3 га • У Бережанах працівник ТЦК спровокував ДТП • Спочив у Бозі головний транспортник Тернопільщини • Перестало битися серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування • Працівник ТЦК з Тернополя уник покарання за наїзд на велосипедиста, котрий отримав перелом тазу • Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області
rss

До 5 років за ґратами засуджено послушника Почаївської лаври за колабораціонізм


Опубліковано: 3 Липня 2023р. о 16:33

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури суд визнав послушника Почаївської лаври винним у колабораційній діяльності та визнанні правомірною збройну агресії проти України, глорифікації її учасників (ч. 1 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 КК України). Його засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Прокурор довів, що послушник Почаївської лаври у власних облікових записах у заборонених російських соцмережах поширював дописи про підтримку захоплення територій нашої країни й глорифікацію російських військових, за перемогу яких просив молитись.

Також у поширених ним відеоматеріалах містились публічні заклики до підтримки окупаційної адміністрації держави-агресора.

Послушник мав непогашену судимість за вбивство й проживав на території монастиря з 2017 року.

Досудове розслідування у кримінальному здійснювали слідчі Управління СБУ в Тернопільській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
19 Лютого
18 Лютого
17 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше