Найсвіжіше:
• На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+
rss

ДНК-експертиза підтвердила загибель на Харківщині воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 6 Липня 2024р. о 17:00

Після завершення ДНК-експертизи встановлено, що невідомий полеглий герой, це солдат 35 окремого стрілецького батальйону КРАСНОПЕРА Олег Васильович, який вважався безвісти зниклим від 24 грудня 2023 року.

– Хоча всі ми, побратими, вірили до останнього, що Олег живий і знаходиться в полоні у ворога, – йдеться в повідомленні військового підрозділу.

24 грудня 2023 року група військовослужбовців, до складу якої входив Олег здійснювала оборону бойових позицій на Харківщині. Ворог обстрілював наші позиції з артилерії і мінометів. Згодом ворог пішов на штурм позицій, і в нерівному бою позиції були втрачені. Доля декількох військовослужбовців була невідомою.

Стрілець стрілецької роти військової частин А4048 солдат КРАСНОПЕРА Олег Васильович(14.09.1979 р.н – 24.12.2023 р), народився та проживав у с. Бурдяківці Борщівського району (теперішній Чортківський р-н) Тернопільської обл.. На повернення героя в селі очікувала дружина Тетяна та мати Надія Миколаївна.

– Висловлюємо щирі співчуття з приводу загибелі захисника України солдата КРАСНОПЕРИ Олега Васильовича. Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності. Вічна пам’ять та вічна слава всім, хто загинув за Перемогу України! Слава Україні! Героям Слава!, – йдеться у повідомленні 35 окремого стрілецького батальйону


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,




Новини
16 Лютого
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше