• «Я не герой, я людина!» – тернопільська «Пташка» з Азовсталі закрила рота хейтерам • Незаменимые кухонные гаджеты, которые сделают приготовление пищи легче и быстрее • У Тернополі поліція розшукує Андрія Скрябіна • Сигнальний пістолет: надійний засіб для подачі сигналів та забезпечення безпеки • Поради щодо вибору побутових вугільних фільтрів для очищення води • Дівчинку штовхнули в туалеті, і вона знепритомніла: поліцейські склали протоколи через булінг у школі на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • У ДТП на Тернопільщині травмувався водій і його 10-річна донька • Паспортний сервіс пояснив, як чоловіки за кордоном зможуть отримати паспорти • Навчання трейдингу з нуля: чи можливо це • Лісник з Бережанщини незаконно зрубав дерева на понад 170 тис грн • Суд відправив за ґрати військовослужбовця, який у Клебанівці, що на Тернопільщині погрожував людям автоматом • Пенсіонери на Тернопільщині можуть не платити за комуналку: назвали умови • На Тернопільщині сталися зміни у керівному органі місцевого самоврядування • Бучацький «Колос» заявився на сезон-2024: з наддосвідченим захисником, чемпіоном області та молодими талантами • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина  • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільської області • Від розумних візків до покоління Альфа: 5 головних тенденцій у роздрібній торгівлі 2024 року • Частина Тернопільської області сьогодні буде без світла • Запросила злодія додому: чоловік накриміналив на Бережанщині та втік у сусідню область  • Які модні літні костюми цього сезону? • Футбольний сезон-2024: кадрова революція у триразового срібного призера чемпіону Тернопільщини • Тернопільська мерія дофінансувала на 7 мільйонів одне з комунальних підприємств • Mercedes-Benz GLC: особливості та переваги моделі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині

Благодійний футбольний матч у Теофіполі: камбек зіркової команди, дубль бережанця, але не за тернопільську команду, дівоча суддівська бригада та 11 тисяч для ЗСУ (+фото)

Опубліковано: 28 Травня 2022р. о 23:53

Сьогодні, 28 травня, футбольне свято у непростий воєнний час відбулося у Теофіполі (Хмельницька область). Координаційний центр підтримки Збройних Сил України Асоціації футболу Тернопільщини організував благодійний матч за участю команди зірок Тернопільського футболу та місцевого ФК «Іскра».

Символічно, що гравців на футбольне поле вивели майбутні футболісти, вихованці місцевої ДЮСШ та діти переселенців, які приїхали на Хмельниччину з регіонів, де ведуться, або велися бойові дії. Перед стартовим свистком прозвучав гімн України, а після хвилини мовчання розпочалася його величність гра.

У складі збірної зірок тернопільського футболу місце у воротах зайняв Дмитро Андрієшин, пару центральних оборонців склали Тарас Мороз та Андрій Зінь, крайні захисники – Богдан Іванців (зліва) та Роман Волохатий (справа), опорний півзахисник Ігор Пердута, піднападники Ігор Бадло (капітан) і Тарас Червонецький, крайні хави – Ігор Гатала (справа) і Максим Проців (зліва). І на вістрі атаки діяв Максим Войтіховський.

Характерною особливістю матчу було те, що вся суддівська бригада складалася з представниць чарівної статі і, забігаючи наперед, молоді дівчата з Хмельницького чітко справилася зі своєї роботою.

З перших хвилин матчу м’яча до своїх ніг прибрали зіркові футболісти з Тернопільщини, які вміло його тримали та розігрували свої багатоходові комбінації. Однак вміло побудована оборона господарів не дозволяла гостям створювати багато гольових нагод. Хоча вони таки були, зокрема, двічі зобов’язаний був відкривати рахунок кремезний нападник Максим Войтіховський (гравець луцької «Волині»), але його ударам бракувало точності. А коли вже всі, в тому числі і глядачі, думали, що перший тайм так і завершиться без забитих голів, футболісти «Іскри» провели швидку контратаку. Пішла подача за спини захисникам гостей і Вадим Альохін без роздумів пробив з лінії штрафного майданчика, не залишився шансів для тернопільського голкіпера Дмитра Андрієшина (1:0).

У перерві матчу відбувся аукціон, лотами якого були два футбольні м’ячі з автографами гравців команди зірок тернопільського футболу та ветеранів хмельницького футболу, а також шарф та чемпіонська медаль ФК «Іскра» (Теофіполь). У підсумку тернопільський м’яч «пішов» з молотка за 2 тис. грн., хмельницький – півтори, а за шарф з медаллю переможець аукціону виклав тисячу гривень.

Багатим на голи видався другий тайм. Щойно він розпочався, як вихованець тернопільського футболу Богдан Семенець забив команді тернопільських зірок, за яку він, до речі, на початку травня відіграв два поєдинки. Богдан, який виступав у цьому поєдинку за «Іскру», зряче пробив метрів з 25-ти. М’яч пішов за комірець воротарю Дмитру Андрієшину (2:0). Та не довгою була перевага господарів поля. Пройшло всього п’ять хвилин, як Максим Войтіховський замкнув передачу з правого краю (2:1). А за хвилину вже індивідуальну майстерність продемонстрував Ігор Гатала, з потужним ударом якого у нижній кут воріт не зумів правитися воротар «Іскри» (2:2). Зіркові гості на цьому не зупинилися. На 68-й хвилині прострільну передачу з лівого флангу виконав Роман Волохатий, капітан прем’єр-лігової «Ворскли» Ігор Пердута пішов на м’яча, але його не торкнувся. Але його рух дещо дезорієнтував кіпера «Іскри», який пропустив доволі кумедний гол (2:3).

Один з героїв матчу – нападник господарів з бережанською пропискою Богдан Семенець за десять хвилин до завершення матчу зумів рахунок зрівняти, пробивши зіркового кіпера з Тернопільщини, перебуваючи при великому скупчені гравців обох команд (3:3).

Все йшло до нічиєї, однак на першій хвилині компенсованого часу свій клас продемонстрував єдиний на футбольному полі гравець української Прем’єр-ліги. Ігор Пердута підхопив м’яча, протягнув його метрів 30-ть та пробив з-під захисника в дальній від воротаря кут (3:4). Отож, зірки тернопільського футболу здобули у першому своєму матчі за межами Тернопільської області важку перемогу, яка стала для них сьомою поспіль в одинадцяти зіграних благодійних матчах починаючи від 1 травня.

Після фінального свистка була спільна фотосесія команд та їхніх наставників, а також кожен бажаючий міг сфотографуватися з учасниками матчу.

Оскільки матч був благодійним, як повідомили його організатори, завдяки благодійним пожертвам, проданим програмкам, а також аукціону у перерві матчу, вдалося загалом зібрати 11 078 грн. Усі кошти будуть направлені на рахунок Координаційного центру АФТ для допомоги Збройним силам України!

***

ФК «Іскра» (Теофіполь) – Зірки тернопільського футболу – 3:4 (1:0)

28 травня 2022 р. Теофіполь. Стадіон «Юність». 85 гл. +18 град.

Арбітр – Катерина Руда, асистенти – Анастасія Супоніна, Анна Галян (усі – з Хмельницького).

ФК «Іскра»: Король, В. Альохін, Лебідь, Лазарів, Грицик-к, Буряк, Садов’юк, Нагорняк, Семенець, Романюк, Жарчинський. На заміну виходили: Петрівський, Джус, Семенюк, Казмірчук, Федіков, Фрей, Бондар.

Зірки тернопільського футболу: Дмитро Андрієшин, Роман Волохатий, Андрій Зінь, Тарас Мороз, Богдан Іванців, Ігор Пердута, Ігор Бадло-к, Тарас Червонецький, Ігор Гатала, Максим Проців, Максим Войтіховський. На заміну виходили: Автанділ Гвіанідзе, Андрій Малащук, Тарас Дурай, Сергій Богородиченко, Ростислав Ціх, Іван Миколюк.

Голи: Вадим Альохін (43), Богдан Семенець (48, 80), Максим Войтіховський (53), Ігор Гатала (54), Роман Волохатий (68), Ігор Пердута (90+1).

Попереджені: немає.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,