Найсвіжіше:
• Як і коли може допомогти трихолог в Одесі • У Тернополі на хабарі спіймали директора комунального підприємства  • В страшній автотрощі на Тернопільщині загинуло чотири людини • 7 способів, як інтерактивне обладнання допомагає продавати • Громада на Тернопільщині провела в останню путь загиблого офіцера • Офіційно: ФК «Епіцентр» гратиме домашні поєдинки Прем’єр-ліги у Тернополі • Бійці київського батальйону поліції врятували важкопоранених колег з Тернополя • Іван Сороколіт та “Сила людей” зробили важливий внесок у добробут Бучацької громади • Вісім місяців надій і сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Легенда тернопільського футболу Іван Онисько: «КДБ наказував грати за «Динамо» • Громада на Тернопільщині зустріла з російського полону свого Героя • Жорстока війна забрала життя 48-річного воїна з Тернопільщини • На Тернопільщині ділки незаконно видобували корисні копалини для виробництва цегли • Біля Тернополя розшукують дрон, який упав, але не вибухнув • На Тернопільщині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство • До 100-річчя відомого футболіста з Тернополя приурочили пам’ятний конверт • Як вибрати генератор: види, особливості, переваги • На Харківщині загинув військовий з Тернополя • На 9 років засудили жителя Борщівщини за зґвалтування дівчинки • На Тернопільщині ветерани виготовляють безпілотники для фронту • Уродженець Зборова: Зеленський планує замінити послів в усіх країнах G7 та G20 • Наслідки грози та шквального вітру на Тернопільщині: оперативна інформація • Медик з Тернополя відзначився хет-триком на чемпіонаті світу з футболу серед лікарів • У Львові 30-річній жінці з Бучача пересадили печінку • У Київської митрополії УПЦ МП виявили ознаки афілійованості з Російською церквою
rss

Без батька залишилося двоє дітей, без чоловіка – дружина: під Бахмутом героїчно загинув вояк з Тернопільщини


Опубліковано: 22 Липня 2023р. о 10:19

У нерівному бою на Бахмутському напрямку 14 липня героїчно загинув уродженець с. Саранчуки Іван Михайлович Созанський, командир 2 роти 35 Окремого стрілецького батальйону. Про сумну новину повідомили у Саранчуківській сільській територіальній громаді.


У 43-річного Івана залишилося двоє дітей, дружина, мати, дві сестри та два брати. Брат Василь також захищає українську землю від рашистських загарбників.
– Саранчуківська сільська територіальна громада висловлює свої щирі співчуття. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме,де праведні спочивають! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Слава Україні! Героям Слава!, – йдеться в повідомленні місцевої влади.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
9 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше