Найсвіжіше:
• Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу
rss

Аварія на Кременеччині: вантажівка протаранила два «Рено» і дорожній каток


Опубліковано: 13 Грудня 2018р. о 9:24

Днями районний суд поставив крапку в справі про дорожню аварію, що сталася півтора року тому під Кременцем: водій автомобіля «ДАФ» із причіпом- цистерною, вертаючись по обіді з Тернополя, заснув за кермом, а некерована вантажівка продовжувала нестися дорогою.

Тим часом на даній ділянці тривали ремонтні роботи, і весь автотранспорт рухався почергово однією смугою. Ясна річ, мирно сплячому водієві й у жахливому сні не наснилося, що він накоїть буквально через декілька хвилин.

Спочатку «ДАФ» із розгону зачепив автомобіль «Renault Sandero» під керуванням жителя Білорусі з трьома пасажирами в салоні, що стояв з увімкненою аварійною світловою сигналізацією. За інерцією іномарка протаранила іншу легківку – «Renault Master», водночас у неї влітає ще й вантажівка, і під дією імпульсу «Rеnault Master» відкидає на дорожній каток. І лише тепер «ДАФ» нарешті зупинився. За даним фактом правоохоронці порушили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України – порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.

У суді винуватець аварії визнав, що вперше за 48 років водійського стажу скоїв аварію – через втому заснув за кермом і порушив Правила дорожнього руху, внаслідок чого всі учасники ДТП змушені були звертатися по медичну допомогу. Та найбільше постраждала пасажирка авто з Білорусі: жінка отримала численні переломи, травми та садна, судовою медекспертизою кваліфіковані як середньої тяжкості. Відтак згодом роботодавець почав із його зарплати утримувати кошти на відшкодування завданих збитків. Зважаючи на це, потерпіла у суді просила не позбавляти винуватця аварії водійських прав і волі.

І суд зважив на думку потерпілої та призначив горе-водію за сон за кермом 5 тис. 100 грн. штрафу та на один рік заборонив керувати транспортними засобами. До того ж чоловіка зобов’язано сплатити понад 4 тис. 800 грн за проведені автотехнічні експертизи.

Олекса Чиж


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше