Найсвіжіше:
• На Запорізькому напрямку загинув 33-річний воїн з Козівщини • На Дністрі зафіксовано масову загибель щуки • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Козівщини • Енергетики повідомили прогнозні обмеження світла в Тернопільській області на 2 липня • Ділянку під зруйнованим ракетою будинком у Тернополі продали на аукціоні за 6 млн грн • У Тернополі викрили юнака, який підпалив приміщення банку • На Тернопільщині мобілізували чоловіка з цукровим діабетом та гіпертонією • ФА «Тернопіль» впевнено виграла чемпіонат Тернопільщини серед найстарших юнаків • До тернопільської “Ниви” повернувся її колишній капітан • На Донеччині загинув кулеметник з Теребовлянщини • Небесне військо поповнив стрілець-оператор з Монастирищини • Після 32-річної перерви заліщицький «Дністер» зіграє у кубку України • У Тернополі помер щойно мобілізований житель Гусятинщини • У Кременці під час обгону зіткнулися Volkswagen і ВАЗ: водій звернувся до лікарів • На Козівщині сталася ДТП за участю неповнолітніх водіїв: троє госпіталізованих • Військовий з Тернопільщини подарував Предстоятелю ПЦУ прапор і шеврон свого підрозділу • До світового рейтингу-2026 увійшли 22 українські університети: серед них – виш із Тернополя • Оберуть нових керівників 10 закладів культури на Тернопільщині • Спочила у Бозі працівниця тернопільського театру • Шукаєте найкращий клінінг? Телефонуйте у Mee Services! • На Донеччині загинув круглий сирота з Тернопільщини • У Тернополі колишній військовий ножем вдарив бездомного собаку • У лікарні помер 53-річний солдат з Тернопільщини • Фрагмент мінометної міни виявили у воді біля причалу в тернопільському парку • 28 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув прикордонник з Гусятинщини
rss

3 години зі світлом, 6 – без: жорсткий графік для жителів Тернопільщини


Опубліковано: 5 Червня 2024р. о 9:00

Сьогодні, 5 червня, з 00:00 до 24:00 год. для споживачів Тернопільської області також буде діяти ГПВ (Графік погодинного відключення електроенергії). про це повідомляє АТ “Тернопільобленерго”.
Ситуація в енергосистемі країни залишається складною.
Щоб недопустити перевищення встановлених НЕК “Укренерго” лімітів споживання, в Тернопільській області сьогодні також вимикатимуть електроенергію за схемою 3 години електроенергія є, а 6 годин немає. Тобто вимикатимуть і основні і додаткові черги.
Ознайомитись із ГПВ (Графіком погодинних відключень електроенергії) та додатком до нього можна на сайті АТ “ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО” за посиланням:
Енергетики наполегливо просять усіх споживачів максимально економити електроенергію!
Якщо рівень споживання електроенергії в області знаходитиметься в межах дозволеної величини – енергетики не відключатимуть додаткові черги споживачів згідно ГПВ або тривалість відключення може зменшуватися.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:





Новини
1 Липня
30 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше