• У Києві на Майдані Незалежності відбудеться прощання із загиблим волонтером з Тернопільщини • Футбольна команда з Тернополя великою перемогою на Львівщині привітала президента з 60-річчям! • З перших днів війни став до лав ЗСУ: від отриманих поранень помер 54-річний військовослужбовець з Тернопільщини • На Тернопільщині 81 церква і досі пов’язана з країною-агресором • Валюта, готівка і ресторанний бізнес: як збагатів торік головлікар лікарні в Тернополі • Дружина священника з Тернопільщини потребує дороговартісного лікування • Хотів придбати авто для ЗСУ – тернополянин перерахував шахраям 280 тис грн • На сайті Верховної Ради з’явився законопроект про заборону Московської церкви • Шахрая з Тернопільщини знайшли у ЗСУ: пограбував пенсіонерку і потрапив “до рук” ТЦК • Стала відома кількість правоохоронців на Тернопільщині, які слідкуватимуть за порядком під час Великодніх свят • Матір 21-річного військового із Тернополя третій раз ховає свого сина • ФК “Борщів” у футбольному сезоні-2024: з легендою “Дністра” та екс-нападником команди з Таджикистану • Для спрощення роботи інвесторів Тернопільську і ще кілька областей Британія віднесла у «жовту зону» • На Донеччині загинув 40-річний снайпер з Тернопільської області • Стало відомо, якого бізнесу позбувся найбагатший уродженець Тернопільщини • Стала відома сума преміальних для збірної України за вихід на Євро-2024 • Благодатний вогонь у Храмі Воскресіння не «сходить» – його запалюють і освячують • На щиті: громада на Тернопільщині сьогодні зустріла загиблого на Запоріжжі Героя • Колишній нардеп з Тернопільщини спрогнозував, коли закінчиться війна? • Влада одного з найбільших міст Тернопільщини хоче контролювати всі фінансові потоки громадського транспорту • Волонтери оголосили збір на потужний безпілотний комплекс для тернопільських артилеристів   • На Тернопільщині місцевий житель зберігав два раритетних карабіни без документів та набої до них • Понад пів року був безвісти зниклим: на війні загинув батько двох неповнолітніх дітей з Тернопільщини • На Тернопільщині земельну ділянку біля входу в печеру віддали в приватну власність • “Преміювали” себе на 50 тисяч: поліцейські підозрюють двох жительок Козівської громади

YES: на Тернопільщині стартувала довгоочікувана зимова першість з футболу

Опубліковано: 19 Лютого 2022р. о 18:47

Сьогодні, 19 лютого, після 35-річної перерви у селі Боричівка, що біля Теребовлі розпочалася відкрита зимова першість Тернопільської області 2022 року. У матч-відкриття зустрілися ФК «Трибухівці» (дебютант вищої ліги чемпіонату області) та «Поділля-2» з Васильківців (чвертьфіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини 2021/22 рр.). Більш досвідченіша команда з Трибухівців святкувала впевнену перемогу – 4:1.

Перед початком матчу відбулася церемонія відкриття зимової першості. З вітальним словом виступив голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, котрий привітав команди з початком змагань, побажав без травм пройти всю турнірну дистанцію, гідно підготуватися до нового футбольного сезону-2022 і, звичайно, поборотися за нагороди зимового чемпіонату.

Перший історичний гол на зимовій першості-2022 забив Степан Басістий. Сталося це на 29-й хвилині після позиційної атаки колективу з Трибухівців. Партнери по команді підпасували м’яча на правий кут штрафного майданчика і Степан влучно пробив низом у кут воріт (1:0). Подвоїв перевагу ФК «Трибухівці» молодий Михайло Михальський, котрий елегантно перекинув м’яча через воротаря (2:0). У цьому епізоді за трибухівську команду зіграв вітер, який дещо дезорієнтував центральних оборонців та голкіпера. Перед перервою точно під воротарем з близької відстані пробив Ігор Керницький (3:0).

У другому таймі суперники обмінялися голами. Спершу футболісти ФК «Трибухівці» у підкаті забрали м’яча в опонентів у центрі поля та провели швидку контратаку. Досвідчений Віктор Слободян пробивав по воротах, коли ті вже захищав центральний оборонець (4:0). І лише коли рахунок став комфортним, більш досвідченіша команда з Трибухівців дозволила супернику відіграти одного м’яча – взяття воріт на рахунку Олега Милимуки (4:1).

***

ФК «Трибухівці» – «Поділля-2» (Васильківці) – 4:1 (3:0)

19 лютого. Боричівка. Сільський стадіон. +6 град. 100 гл.

Судді: Олександр Денчук (Тернопіль), Михайло Брик (Тернопіль), Андрій Ющишин (Тернопіль).

ФК «Трибухівці»: Сорочук, Гриців, Скавуляк, Богачук (Калашніков, 46), Кістяник, Слободян (Пирожак, 46), Солонинка, Керницький (Ляшкевич, 65), Гаврилюк (Савчук, 52), Михальський, Басістий. Запасні: Андреїв, Жук, Гончар.

«Поділля-2»: Рябий, Прокопчук, Тимчук, Мархоцький, Данилевич, Милимука (Лац, 80), Берішвілі, Захарків, Скочеляс (Польовий, 60), Колтко, Баліцький. Запасні: Петраш, Гапанович, Білоус.

Голи: Степан Басістий (29), Михайло Михальський (38), Ігор Керницький (42), Віктор Слободян (63) – Олег Милимука (71).

Попереджені: Н. Савчук (66), І. Кістяник (73).

Інші два поєдинки ігрового дня завершилися з такими рахунками: “Зоря” (Хоростків) – ФК “Плотича” – 1:2, “Іскра” (Теофіполь) – ФК “Збараж” – 3:0.

До теми: “На Тернопільщині сьогодні стартують унікальні футбольні змагання, які не проводилися 35 років”

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,