• Львівські хірурги успішно прооперували 8-річну дівчинку з Тернополя, яка шість років не могла їсти • На Тернопільщині вирішили збудувати завод за 120 млн доларів • Анонс матчів чемпіонату Тернопільської області з футболу. 19 травня • Жорстока війна забрала життя військовослужбовця з Борщівщини • Троє голів громад з Тернопільщини стали чемпіонами Європи з футболу • У Міноборони пояснили, чи є “Резерв+” офіційним документом, який можна показувати під час перевірок • Українець Усик переміг Ф’юрі і став абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі • Оновлення облікових даних: чи потрібно це тим, хто відвідав ТЦК до 18 травня – речник Міноборони • Юна плавчиня з Тернополя здобула повний комплект нагород плюс ще одне золото на чемпіонаті України (відео+фото) • Визначився переможець тернопільського дербі в аматорському футбольному чемпіонаті України • Великоберезовицьке «Поділля» підсилилося 30-річним півзахисником • На пів дня завтра перекриють центральну частину Тернополя – схема • Бронювання від мобілізації 2024: хто не може отримати право на відстрочку (список професій) • Мешканець Тернопільщини виграв суд у прикордонника, який забороняв йому виїхати за кордон • «Зелені леви» з Почаєва у чемпіонаті Тернопільщини: ставка на рівненських “легіонерів” та місцевих талантів  • Скандал у Тернополі: голова ЛКК три роки підробляв документи • Суд оштрафував жінку з Тернопільщини, чий неповнолітній син пив вино і ганяв на мотоциклі • Вища футбольна ліга Тернопільщини: другий тур мовою цифр • В одному з парків Тернополя житель Київщини вчинив розбійний напад на місцевого жителя (+фото) • Тонкий матрац з кокосовою стружкою: у чому його переваги та як підібрати виріб? • Від запаленого очерету на Тернопільщині ледь не згорів житловий будинок (+фото) • Повістка вважатиметься врученою у разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, – Кабмін • Сонячні панелі на даху лікарні на Тернопільщині зекономили майже 200 тисяч гривень  • Колишнього голову Тернопільської ОДА Президент нагородив медаллю • Міноборони запустило мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

Два капітани: вихованці тернопільського футболу вивели одразу дві команди Прем’єр-ліги з капітанською пов’язкою

Опубліковано: 7 Травня 2024р. о 8:00

Одразу два вихованці тернопільського футболу вивели команди Української Прем’єр-ліги з капітанською пов’язкою на матчах 27-го туру. Але, якщо, для Ігоря Пердути – це звичне явище, адже він багаторічний капітан полтавської «Ворскли», то для Ігоря Мединського з київської «Оболоні» подіне сталося вперше в сезоні.

Досвідчений 33-річний оборонець полтавської «Ворскли» Ігор Пердута вивів своїх партнерів по команді з капітанською пов’язкою в гостьовому матчі проти харківського «Металіста-1925». Полтавська команда поступилася супернику в багатому на голи поєдинку 2:3. Пердута відіграв увесь матч, а от його земляк, молодий нападник Тарас Галас не потрапив до заявки «Ворскли» на матч з харків’янами. У складі «Металіста-1925» теж виступає два вихованці тернопільського футболу – Ігор Курило зі Зборова та Вадим Червак – уродженець Монастириська. Перший з’явився на футбольному полі на другій компенсованій хвилині, замінивши Дениса Гармаша, а другий – не потрапив до заявки «Металіста-1925».

Півзахисник київської «Оболоні» Ігор Мединський вивів столичну команду з капітанською пов’язкою у переможному матчі проти черкаського ЛНЗ (1:0). Ігор відіграв увесь матч, а ще один вихованець тернопільського футболу у складі «пивоварів», колишній капітан тернопільської «Ниви» Тарас Мороз вийшов зі стартових хвилин і на 64-й хвилині був замінений. До речі, у пасиві Тарас жовта картка.

Голкіпер одеського «Чорноморця» Олег Білик – вихованець підволочиського футболу, у програшному поєдинку його команди проти донецького «Шахтаря» (0:3), просидів весь матч на лаві запасних.

Фланговий півзахисник криворізького «Кривбасу» і ще один вихованець тренера Валерія Колотія з підволочиської ДЮСШ Денис Кузик у гостьовому матчі криворіжців проти дніпровського «Дніпра-1» (поразка – 0:1) вийшов зі стартових хвилин і за 63 відведених тренером хвилини результативними діями не відзначився. Ще один вихованець тернопільського футболу в УПЛ – півзахисник рівненського «Вереса» Андрій Кухарук, у домашньому переможному поєдинку рівнян проти закарпатського ФК «Минай» (3:1) вийшов на заміну на 63-й хвилині. Коли наш земляк знаходився на полі, гравці «Вересу» забили останній, третій м’яч у матчі, але до нього Кухарук жодним чином не приклався.

І, насамкінець, про наймолодших. 17-річний захисник Артем Мариновський, не потрапив до заявки луганської «Зорі» на матч проти житомирського «Полісся» (1:1). Артем заявлений за луганчан за списком Б і виступає за «Зорю» у змаганнях U-19. За весь сезон він лише одного разу потрапляв до заявки луганчан на матч Прем’єр-ліги (12 березня ц.р., матч проти київського «Динамо»), але на поле тоді так і не вийшов. Схожа ситуація і з 17-річним нападником Віталієм Мицом та 16-річним півзахисником Денисом Сметаною, котрі знаходяться на контракті у донецькому «Шахтарі», заявлені за гірників по списку Б і виступають лише в молодіжному чемпіонаті України (U-19).

Уродженці Тернопільщини в Українській Прем’єр-лізі (УПЛ)

Вікторівка: Борис Палюх

Умовні позначки: А – амплуа, М – к-сть матчів, Хв. – зіграні хвилини, Г – забиті м’ячі, ЖК – попередження, ЧК – вилучення.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , ,