Найсвіжіше:
• На ремонті освітніх закладів Борщівщини та Підволочищини ділки привласнили 2,3 млн грн  • На Бучаччині чоловік у магазині побив жінку • Померла молода медикиня з Бережанщини • Підволочиську лікарню зобов’язали повернути 2,8 млн грн • Життя військового з Тернопільщини обірвалося в аварії на Харківщині  • Голова Збаразького суду торік купив дві круті іномарки • На Донеччині останній бій прийняв воїн з Бережанщини • Стали відомі всі півфіналісти Зимової першості Тернопільщини з футболу • Гусятинщина 23 березня зустрічатиме загиблого Героя з позивним “Тернопіль” • Тернополяни зв’язали та пограбували знайомого через «дзвінок у поліцію» • Залізниця відсудила 370 тис. грн у жителя Тернопільщини за знищене обладнання на замовлення РФ • Суд остаточно закрив справу про екстрадицію найбагатшого уродженця Тернопільщини до США • «Поділля» з Березовиці – перший півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Тернополі дружина померлого військового відсудила у Міноборони 15 млн грн • У Почаєві родина зниклого воїна отримала державну відзнаку • Тарас Дурай змінив команду на Зимовій першості Тернопільщини • На Донеччині загинув уродженць Тернопільської області • Моторошна трагедія: в Ірландії вбили уродженця Тернопільщини • Серце не витримало: помер військовослужбовець зі Зборівщини • «Бандерівець» зі Скалатської громади – переможець ветеранського чемпіонату Тернопільщини 70+ • На Теребовлянщині знайшли мертвим чоловіка, якого оголошували у розшук • Під час лікування зупинилося серце воїна з Козівщини • Жорстока війна забрала життя 49-річного воїна з Тернопільщини • Кременчанка втратила чимало грошей, намагаючись продати речі через маркетплейс • На Донеччині загинув 46-річний воїн з Тернопільщини
rss

У госпіталі після важкого поранення зупинилося серце мужнього воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 29 Листопада 2023р. о 16:39

Віталій Володимирович Чернега (13.11.1991 року народження), мешканець м. Копичинці, навіки приєднався до Небесного війська. Про сумну новину повідомив міський голова Копичинців Богдан Келічавий.

 
– Захищаючи незалежність та суверенітет України, під час виконання бойового завдання на Харківщині був важко поранений 09.11.2023 року та згодом у госпіталі 28.11.2023 року його серце зупинилося. Багато хто особисто знав Віталія, адже він довгий час працював на відділенні Нової Пошти м. Копичинці та приймав активну участь у громадському житті міста. Він був справжнім Героєм, який захищав нашу Батьківщину від російських загарбників. Його смерть – це велика втрата для всієї України. Віталій був молодою, талановитою та життєрадісною людиною. Він любив життя і свою країну. Завжди був готовий прийти на допомогу іншим. Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях, – зазначив Богдан Келічавий.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Про чин похорону та зустріч тіла Героя у міській раді обіцяють повідомити додатково.
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять захиснику України!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
23 Березня
22 Березня
21 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше