Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Турне зірок тернопільського футболу продовжиться у Бережанах


Опубліковано: 7 Червня 2022р. о 7:27

У неділю, 12 червня, Координаційний центр підтримки Збройних Сил України Асоціації футболу Тернопільщини організовує черговий з серії благодійних матчів команди зірок тернопільського футболу. Цього разу наші зірки проведуть поєдинок зі збірною Бережанщини.  

Матч зірок тернопільського футболу у Бережанах відбудеться на легендарному стадіоні «Нива», на якому 40 років тому, в 1982 році бережанська команда повернула Тернопільщині лігу майстрів. Початок матчу о 13.00.

Усі зібрані кошти від продажу квитків та програмок будуть використані на придбання військового екіпіруванням для футболістів Тернопільщини, які вже вступили до лав Збройних сил України, або будуть залучені до військових підрозділів найближчим часом.

Команда зірок Тернопільського футболу від 1 травня провела чотирнадцять благодійних матчів, під час яких вдалося зібрати для потреб Збройних сил України 355 тисяч гривень.

Нагадаємо, в попередніх 14-ти матчах команда зірок тернопільського футболу здобула десять перемог, у двох поєдинках зіграла внічию та поступилася. Різниця забитих та пропущених м’ячів – 59:23 (плюс 36). Спершу зірки поступилася згаданому вище великогаївському «Агрону» (0:3), згодом зіграли внічию з тереболянською «Нивою» (4:4). На турнірі у Вікні (Гусятинщина) звели матч унічию з «Медоборами» із Зеленого (2:2), поступилася тернопільському «Гермесу-7» (0:1). А далі було десять поспіль перемог над тернопільською футбольною Академією (5:0), чортківським «Кристалом» (4:2), кременецьким «Трактором» (10:1), «Ель-Гаучо» (Товсте) – 2:1, заліщицьким «Дністром» (7:1), ФК «Шумськ» (5:3), «Іскрою» (Теофіполь) – 4:3, хоростківською «Зорею» (2:1), ФК «Зарубинці» (7:0) та «Поділлям» з Васильківців (7:1).


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше