Найсвіжіше:
• Боронячи Україну, загинув член Молодіжної міської ради Тернополя двох скликань • Майже рік надії: підтвердилася загибель Героя України з Тернопільщини • Смертельна ДТП на Підволочищині: загинула жінка, двоє людей травмувалися • Європейські мільйони працюють: у Теребовлі активно ремонтують центральну вулицю (відео) • На Тернопільщині відбудеться товариський матч за участю легенди українського футзалу • Драйвовий відпочинок та драйв: прокат квадроциклів на Оболоні • Майже 5 га земель незаконно опинилися у комунальній власності Бучацької міськради • Як підтримувати фосфорний баланс ґрунту при інтенсивному землеробстві • Кривава ДТП на перехресті в Кременці: постраждали водії та четверо пасажирів • У Тернополі капітально відремонтують світлофори на чотирьох локаціях • У Тернополі перевірили кондиціонери в транспорті: порушення вже виявили • Понад 15 років у швейній справі: як підприємець із Лановеччини розширив виробництво • Стало відомо, коли великогаївський «Агрон» стартує у Кубку України • 147 км/год у селищі біля Тернополя: водійку BMW, яку 24 рази притягували до відповідальності, знову спіймали на порушенні • У Тернополі чоловік випав із вікна п’ятого поверху: очевидці розповіли, що сталося • Мама з молитвою написала ікону для сина: на фронті загинув захисник із Тернополя • У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Помер ветеран російсько-української війни з Козівщини • На війні загинув 33-річний Захисник із Тернопільщини • Чемпіон світу поповнив склад тернопільської «Ниви» • На Тернопільщині апеляційний суд підтвердив 15-річний вирок за вбивство випускниці • Виконуючи бойове завдання, загинув випускник тернопільського ліцею • ВРП вирішила звільнити суддю Зборівського райсуду через систематичні порушення • Ліфт у Бучацькій лікарні будуватиме фірма, яка фігурує в кримінальному провадженні • Директор з Тернопільщини – у ТОП-50 найкращих освітян України!
rss

Блок-пост на в’їзді в Почаївську лавру – це самозаспокоєння, є, як мінімум, ще 4 виїзди з лаври, які ніхто не контролює: волонтер


Опубліковано: 12 Березня 2022р. о 17:24

В 2015 році, після завершення активних бойових дій, волонтери складу допомоги воїнам АТО з Тернополя неодноразово звертались до представників владної вертикалі Порошенка про необхідність вжити заходів щодо настоятеля та священослужителів Почаївської лаври. Пропаганда “Великой России”, відмова проводити обряди по похованні наших бійців, що загинули і т.п. Нажаль, тоді, до нас не дослухались. І оплот Росії в глибокому тилу Української армії залишився, стверджує голова ГО «Тернопільські підсумки» та волонтер Тарас Білан.

– Сьогодні другий тиждень війни. А в Почаївській лаврі: біженців – українців не приймають; ходять монахи “з військовою виправкою” та не українськими паспортами. В новинах показують, як священики займаються корегуванням вогню по наших військових об’єктах. Блок-пост на в’їзді в Почаївську лавру – це самозаспокоєння для тих, хто його ставив. За нашими даними 2016 року є, як мінімум, ще 4 виїзди з Лаври, які ніхто не контролює, – написав на своїй сторінці у соцмережі Тарас Білан.

Враховуючи вищевикладене, ГО “Тернопільські підсумки” звертається до керівництва військово-цивільної адміністрації Тернопільської області, керівництва обласної поліції та прокуратури з проханням провести перевірку діяльності Почаївської лаври на предмет:

– наявності монахів з іноземними паспортами (у випадку виявлення таких, попросити їх повернутись у “вєликую расию”);

– наявності зброї, вибухових речовин та інших супутніх матеріалів, які використовуються для диверсійно-підривної діяльності.

До теми: «Митрополит Московського патріархату з Тернопільщини відмовився від ордену дружби народів, який йому вручав Путін»


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
6 Серпня
5 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше