Найсвіжіше:
• Працівник ТЦК під наркотою їздив за кермом • Плакало небо, плакали люди: в останню земну дорогу провели військового з Тернопільщини • Тернопільщина попрощалася з загиблим на війні батьком двох дітей • СБУ викрила мережу російських агентів, які готували вбивство Зеленського • 300 тис. дол. США за сприяння у продажі землі: судитимуть ексдепутата Тернопільської райради • На Тернопільщині сталося дві ДТП з потерпілими • У Тернопільському ТЦК спростували інформацію про побиття інваліда військовими • На Тернопільщині виявили у чоловіка понад 50 набоїв до вогнепальної зброї • У Тернополі виявили труп чоловіка (+фото) • Ще один комунальний заклад Тернополя профінансує фірму піарника Надала • Частина Тернопільщини сьогодні буде без світла • У Тернополі пішов з посади ще один керівник комунальної лікарні • Два капітани: вихованці тернопільського футболу вивели одразу дві команди Прем’єр-ліги з капітанською пов’язкою • На Харківщині останній бій прийняв 45-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Чи зміниться ціна газу для населення – Нафтогаз зробив офіційну заяву  • На щиті: Тернопільщина зустріла тіло загиблого до Донеччині Героя (+фото) • Результати МСЕК вноситимуть до електронного реєстру, а пройти МСЕК можна буде дистанційно • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Заліщицькі комунальники сплатили майже пів мільйона за стихійне сміттєзвалище • Громади Тернопільщини пообіцяли зібрати військовим близько 15 млн грн • Жорстока війна забрала життя 41-річного воїна з Тернопільщини: загинув на Донеччині • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • На Запоріжжі загинув 32-річний воїн з Тернополя • Відстрочка від мобілізації: хто може претендувати і які документи потрібно подавати
rss

Одкровення нетипового лікаря: «Чому гіпотоніки – особливі люди»


Опубліковано: 16 Серпня 2020р. о 11:00


Наталія Ніколаєва

Вона має три спеціальності – педіатрія, фтизіатрія та управління охороною здоров’я, була начальником медичної служби полку Національної гвардії України, а зараз займається приватною практикою у сфері психосоматикки. У лікаря Наталії Ніколаєвої – понад 20 тисяч підписників у Фейсбук, а запис на прийом сягає кількох місяців. Вона розвінчує стандартні медичні практики і не боїться критикувати чиновників МОЗ. Сподіваємося, поради цього унікального лікаря допоможуть і нашим читачам.

«Гіпотоніки як психотип – це незвичайне явище природи, але досить поширене, особливо в юнацькому і ранньому молодому віці. Дорослий гіпотонік – це окрема пісня і рідкісний екземпляр, диво, яке зберегло в собі дитячу відкритість і захоплення світом, підліткові комплекси й ідеалізм, але вдало мімікрують під дорослу особину. Розпізнається через моложавість і невідповідність зовнішнього вигляду біологічному віку.

Взагалі гіпотоніки – парадоксальні люди. Немов із космосу. Ранимі і сентиментальні, дуже чуттєві. Їх легко зачепити, але образи вони не в змозі довго зберігати, як і накопичувати енергію, яка ллється з них потоками. Через те, що вони цю внутрішню енергію шпарять у навколишній простір і не можуть її концентрувати й акумулювати (на відміну від гіпертоніків), вони часто почуваються невпевнено й абсолютно незахищено.

Пізнати їх дуже легко, особливо в юному віці: у них практично у всіх тонкі, довгі й холодні пальці. Вони навіть влітку сплять у шкарпетках. Але не всі і не завжди. Їхня характерна особливість, на відміну від нормальних організмів, – реакція на стрес. Не знаю, що там у них виробляється замість адреналіну, але якщо інші організми на стрес дають звуження великих судин і розширення дрібних, то у цих навпаки – розширюються великі і тиск ще більше падає. А дрібні – спазмуються, і через це – холодні кінцівки і багато інших неприємних відчуттів і станів.

Із двох фізіологічно-психологічних реакцій на стрес: бий або біжи, вони вибирають третю – прикинься мертвим. Якщо прикинутися не вдалось, то загнаний у кут і притиснутий до стінки гіпотонік може досить болісно вкусити і навіть стукнути тупим важким предметом по голові. На цьому в нього повністю закінчується той мізер енергії, який зберігався “на потім, як НЗ”, і не встигнуть у потерпілого згаснути зірочки в очах після удару в голову, як гіпотонік тут же пошкодує про скоєне, а також самого потерпілого, надасть йому допомогу і навіть відвезе за свій рахунок у лікарню, дорогою продовжуючи каятись і гризучи себе зсередини.

Гризти себе зсередини – улюблене заняття гіпотоніка. Іноді вони настільки захоплюються самоїдством, що «вигризають» собі виразку шлунка, особливо в юному віці.

Що характерно, про своїхслабкості гіпотоніки часто не розповідають, а навпаки – можуть створювати собі образ холодної неприступності і навіть якоїсь суворості. Але варто заглянути всередину… а там плюшеві ведмедики з рожевими зайчиками водять хороводи під ностальгічні мелодії.

А взагалі гіпотоніки – дуже доброзичливі люди, завжди гостро потребують любові і підтвердження своєї потрібності, бо власну любов до себе вони практично не здатні виробляти, витрачаючи її на сумніви і невпевненість. Вони не мають ніякого захисного бар’єру проти грубості, несправедливості і будь-яких гидот на свою адресу, навіть безтактності їх глибоко зачіпають і ранять у серце.

З віком гіпотонік вчиться будувати бар’єри, відокремлювати другорядне і незначне, але все одно часто пропускає удари, особливо зраду від найближчих.

Обкатаний віком і життєвими вибоїнами, гіпотонік в один прекрасний момент набуває рис гіпертоніка: “пішли всі геть” і “я так сказав і буде по-моєму”, що полегшує йому життя, але робить з нього практично монстра психологічної інженерії: зовнішня жорсткість і неприступність змушує оточуючих ставитися до нього з повагою і деякою боязкістю, а всередині вони залишаються такими ж чутливими, вразливими, ніжними романтиками. Але про це знають тільки ті, кому вони довірять свою душу.

У гіпотоніків цікавий букет схильності до певних станів і захворювань, але практично всі вони пов’язані із психосоматикою, і на 80% зазвичай вигадані й виліковуються до кінця діагностики самостійно».

Далі буде…


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: ,





Новини
7 Травня
6 Травня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше