Найсвіжіше:
• ГУР назвало кількість у росії ракет «циркон», «онікс», «калібр» та Х-69 • В Україні нарахували 160 тисяч чиновників, мобілізовано – 2,5% • На Тернопільщині продовжує свою діяльність робоча група з підзвітності та прозорості • Нещасний випадок на Тернопільщині – 81-річна жінка впала у річку і втопилася • Заробітки аферистів: поліцейські Тернопільщини встановлюють особу шахрая • На війні загинув футболіст з Тернопільщини • На Тернопільщині членкиня ВЛК підробила медичний висновок • Раніше судимого тернополянина поліцейські підозрюють у вчиненні крадіжки з ринку • На Тернопільщині відкрили оновлений ізолятор тимчасово тримання (відео+фото) • Відбулося жеребкування півфінальних пар футбольної Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини • П’яний водій з Чортківщини намагався відкупитися доларами і гривнями • Головний футбольний матч тижня на Тернопільщині: «Агрон» – «Дністер» • Профілактика інфекційних захворювань у дитячому віці • Боєць бригади «Лють» з Тернопільщини Володимир Ониськів: «Після реабілітації одразу до побратимів на поле бою, інших варіантів не розглядаю» • 50-річний мотоцикліст потрапив до реанімації після ДТП на Борщівщині • На Тернопільщині інвестор за 5 років так і не збудував обіцяний сміттєпереробний завод • Дві гранати, артснаряд, протитанкова та мінометна міни – виявили та знешкодили на Тернопільщині • У Тернопільській та Хмельницькій областях під час Великодніх свят на могилах з’являються мавки і танцюють • Сьогодні у деяких частинах Тернополя не буде світла • Понад дев’ять місяців вважався зниклим безвісти: стало відомо про смерть на Запоріжжі Героя з Тернопільщини • На війні загинув 52-річний військовослужбовець з Тернопільщини • 1 травня – жеребкування півфіналу Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • На війні загинув розробник застосунку Приват24 • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Депутатка з Тернопільщини пропонує оригінальне заняття на шкільних перервах
rss

Чим Тернопільщина приваблюватиме туристів?


Опубліковано: 19 Серпня 2017р. о 13:10


kudrynci2Тернопільщина має великий туристичний потенціал. Тут є всі елементи, які можуть бути цікавими для туристів:  історичні пам’ятки, святині, гори та ріки. Єдине, чого не вистачає, – потужної промоції. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

Нещодавно на Тернопільщині відбулося сьоме засідання Ради туристичних міст та сіл. На ньому представники профільних міністерств розповіли про своє бачення туристичного майбутнього країни та Тернопільщини. 

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук повідомив, що Тернопілля є яскравим прикладом успішного розвитку туризму.

– Ми перебуваємо на Тернопіллі не випадково. Це унікальний край зі своєю історією, культурою, природою, ландшафтом, колоритом. І коли весь цей алгоритм складено – то система працює. Потрібно лише робити промоцію, – зауважив Михайло Тітарчук.

При цьому він додав, що розвиток туризму – це додана вартість, нові робочі місця, економіка та її розвиток. Заразом туризм – це не лише готелі та ресторани, це дороги, аеропорти, сфера, яка дозволяє державі розвиватися.

«З нашої сторони дуже важливо підтримувати всі ініціативи. Адже багато хто навіть не знає, що, зокрема, на Тернопіллі знаходиться 1/3 замків, а саме 34, тому дуже важливо популяризувати такі історичні та культурні речі. І якщо Парагвай називають островом у Латинській Америці, то, напевно, Тернопілля можна назвати туристичним «островом» в Україні», – зазначив Михайло Тітарчук.

Untitled-611За словами урядовця, такі туристичні країни, як Грузія, щорічно витрачають на сферу туризму, зокрема, промоцію, десятки мільйонів доларів. Україна поки що не може дозволити собі таких витрат, тому шукає інші шляхи залучення туристів.

 «Кожен регіон, кожне місто має свої особливості, але потрібно працювати над тим, щоб про ці переваги знали ще й за межами цього регіону. Власне для таких цілей є брендування, що дає розуміння основних цінностей, які потрібно донести до світу. І тому брендинг міст – це один з найважливіших інструментів маркетингу територій. Зокрема, у нас створюється мережа від національного до регіонального, місцевого та дистанційного туризмів. Щодо останнього, то, наприклад, Буковель є яскравим взірцем брендування, де вже бренд працює на даний комплекс і, відповідно, приносить прибутки», – зауважив директор департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.

Водночас Віктор Овчарук наголосив на певних проблемах та пересторогах розвитку туризму в краї: «Такі щедрі дари природи та історії краю, окрім позитивних перспектив перетворитися у туристичний центр країни, несуть  певні виклики та вимагають особливої відповідальності. Для їх вирішення  необхідне об`єднання зусиль влади, громади, бізнесу та науки задля популяризації туризму в нашому краї та Україні в цілому».

zamkyРозробили 3D-макети замків

Тернопільщині є чим пишатися: Дністер, найдовша у Європі печера, понад три сотні замків, паломницькі центри. Наразі ставку роблять саме на давнину – замки та фортеці. Хоча цей напрямок потребує чи не найбільше вкладень. Більшість захисних споруд та замків зруйновані. Відновлювати їх немає коштів, тож керівництво розглядає можливість залучення інвесторів.

А тим часом у Тернополі стартував проект «Друге життя замків Тернопільщини». Це комп’ютерна реконструкція та 3D-друк замків Тернопільщини, які зараз знаходяться у напівзруйнованому стані. Макетування зробили задля відновлення архітектури оборонних споруд давнини. Водночас важливість даного проекту полягає в тому, що ці замки становлять великий туристичний, історичний та рекреаційний потенціал області.

«На сьогодні представлено 3D-модель Кременецького замку, яку роздрукований на 3D-принтері. Наразі на стадії комп’ютерної розробки перебуває ще й модель Теребовлянського замку. У планах проекту також 3D-реконструкція усіх знакових замків Тернопільщини для того, щоб показати всій Україні, як виглядали ці замки ще до руйнування», – повідомив голова ТОДА Степан Барна.

Проект уже стартував і надалі всі макети зберігатимуться в одній локації, а зокрема у музеї, для подальшої підтримки у форматі віртуальної реальності.


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
1 Травня
30 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше