Найсвіжіше:
• Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами
rss

Злочинці завжди повертаються на місце злочину: 19-річний тернополянин двічі пограбував магазин


Опубліковано: 11 Жовтня 2024р. о 12:25

За вчинене фігуранту загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від керуючого одного з торгових закладів про те, що невідома особа двічі викрала товар із приміщення їхнього магазину. Сума збитків становила декілька тисяч гривень.

Оперативно встановити особу, причетну до крадіжок, поліцейським вдалося за допомогою камер відеоспостереження. Ним виявився 19-річний житель Тернополя, який раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Поліцейські з’ясували, що фігурант протягом дня двічі заходив до магазину та викрадав товар зі стелажів, після чого втікав.

За обома фактами поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від 7 до 10 років позбавлення волі.

Наразі поліцейські перевіряють причетність фігуранта до інших злочинів.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше