Найсвіжіше:
• На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини • Пів року надій та сподівань: на Краматорському напрямку загинув солдат з Тернопільщини • Головний тренер «Збруча-Агробізнес» Сергій Шум: «Хотілося б фінішувати на кращому, ніж 10 місці» • Трагедія на Монастирищині: чоловік під час сварки убив дружину (фото) • На Тернопільщині учасники злочинної схеми привласнили 1,8 млн грн на капремонті приміщення ДСНС • 17-річного тернополянина підозрюють у вчиненні майнового злочину • У Тернополі на пішохідному переході водій з Рівненщини збив пенсіонерку • На Бучаччині затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини • Олег Богач з Тернополя успішно завершив навчання в Академії арбітрів УАФ • Псевдобанкір видурив у жительки Чортківщини майже 145 тисяч гривень • Пʼяний водій отримав рік вʼязниці за наїзд на матір з дитиною у Тернополі • Стали відомі зарплата та підйомні бомбардира з Тернополя у Буковині • У Тернополі стали відомі лауреати Всеукраїнської премії Братів Лепких • Головний тренер ФК “Трибухівці” Ігор Дворецький: “Змінили не лише покоління гравців, а й схему гри” • На Тернопільщині спочив у Бозі викладач ліцею • З 1 січня ще в одному місті Тернопілля запрацює автоматична система оплати за проїзд • Жорстока війна забрала життя 54-річного воїна з Тернопільщини
rss

Зіркові «Ветерани Тернопільщини 40+» здобули впевнену перемогу над представником Скалата


Опубліковано: 27 Червня 2024р. о 12:46

25 червня матчем у Товстолузі між командами «Агротехпрод» (Скалатська ТГ) та «Ветерани Тернопільщини 40» завершився третій тур чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року серед ветеранів, у якому беруть участь п’ять команд (гравці 1984 року народження і старші).

«Агротехпрод» (Скалатська ТГ) – «Ветерани Тернопільщини 40+» – 0:5 (Сергій Богородіченко, 17, Роман Бардокін, 18, Володимир П’ятничко, 44, Андрій Гамов, 68, Руслан П’ятничко, 78).

Діючий ветеранський чемпіон Тернопільщини – колектив «Ветерани Тернопільщини 40+» здобув впевнену перемогу над команду зі Скалата, забивши два м’ячі у першому таймі і три – у другому. Поклав лік забитим м’ячам Сергій Богородіченко. Відзначимо, що у складі переможців по м’ячу також забили брати Пятнички – Володимир та Руслан.

Нагадаємо, перший матч 3-го туру відбувся у суботу, 22 червня, і в ньому команда «Ветерани» (Плотича) перемогла «Кобзар» (Гаї Шевченківські) – 4:2 (Андрій Пилип’юк, 24, 72, 76, Віктор Ковальчук, 66 – Василь Дзюба, 36, 64).

Команда «Нічлава» (Копичинці) – пропускала третій тур.

 

Турнірна таблиця станом на 27 червня 

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Ветерани» Плотича

3

3

0

0

13:2

9

2

«Ветерани Тернопільщини 40+»

2

2

0

0

11:0

6

3

«Кобзар» Гаї Шевченківські

3

1

0

2

4:10

3

4

«Нічлава» Копичинці

2

0

0

2

0:5

0

5

«Агротехпрод» Скалатська ТГ

2

0

0

2

0:11

0

***

Бомбардири:

Андрій Пилип’юк («Ветерани» Плотича) – 4 м’ячі

Андрій Кондзьолка («Ветерани» Плотича) – 3

Василь Дзюба («Кобзар») – 3

Сергій Богородіченко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 3

Роман Бардокін («Ветерани Тернопільщини 40+») – 2

Володимир П’ятничко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 2

Віктор Кучерас  («Ветерани» Плотича) – 2

Ігор Панчук («Ветерани» Плотича) – 2 (1п)

Сергій Савка («Ветерани» Плотича) – 1

Віктор Ковальчук («Ветерани» Плотича) – 1

Володимир Містерман («Кобзар») – 1

Віталій Паперовський («Ветерани Тернопільщини 40+») – 1

Ігор Бадло («Ветерани Тернопільщини 40+») – 1

Андрій Гамов («Ветерани Тернопільщини 40+») – 1

Руслан П’ятничко («Ветерани Тернопільщини 40+») – 1

***

У 4-му турі, 29 червня, зустрінуться:

«Ветерани Тернопільщини 40+» – «Ветерани» (Плотича) 

«Нічлава» (Копичинці) – «Агротехпрод» (Скалатська ТГ) 

 «Кобзар (Гаї Шевченківські) – вихідний


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
16 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше