Найсвіжіше:
• Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною
rss

Жителя Тернопільщини засудили на 7 років за ґвалтування доньки


Опубліковано: 29 Квітня 2025р. о 8:15

Чортківський районний суд визнав винуватим жителя одного із сіл цього району у зґвалтуванні неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 КК України). Йому призначено покарання – 7 років позбавлення волі.

Прокурор довів у суді, що чоловік понад пів року у власному будинку ґвалтував свою доньку, з якою він проживав разом зі своїм батьком. Маму дівчинки позбавлено батьківських прав і вона не мешкала з ними. Наприкінці червня минулого року, коли чоловік вчергове здійснив наругу над дочкою, тітка дівчинки, яка раптово зайшла до кімнати, побачила, як він поспіхом одягався. Дитина боялась при ньому розказати, що трапилось, але згодом розповіла тітці, що вже більш як 6 місяців її ґвалтує рідний батько. Він пригрозив, що вижене доньку з дому, якщо вона комусь про це розкаже. Жінка викликала поліцію і правоохоронці затримали підозрюваного у зґвалтуванні.

Обвинувачений на суді свою вину визнав, сказав, що розкаюється у вчиненому і хоче йти захищати Батьківщину.

Обвинувачений перебуває під вартою. Вирок суду ще не вступив у законну силу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше