Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Жорстока війна забрала життя мужнього воїна з Тернопільщини


Опубліковано: 2 Березня 2024р. о 18:31

28 лютого 2024 року виконуючи бойове завдання загинув Педоренко Іван Анатолійович, 1979 року народження, житель села Биківці. Про сумну новину повідомив міський голова Шумська Вадим Боярський. 

Народився і виріс у селі Війтівці, що на Вінниччині. У Шумську громаду переїхав жити в 2015 році, тут придбав житло, працював у фермерському господарстві “Беріжок”. Завжди привітний, добрий та працьовитий Іван швидко знаходив друзів серед односельчан.
Мобілізований до лав ЗСУ ще в жовтні 2022 року. Нагороджений відзнакою “Золотий хрест” за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою.

Загинув мужній воїн, який зі зброєю в руках став на захист рідної землі, кожного з нас.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям Захисника.
Вічна пам’ять та слава Герою!

Про зустріч тіла загиблого Героя та чин поховання у міській раді обіцяли повідомити додатково…


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше