Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув воїн з Борщівщини • П’ять причин купити ігрову приставку Nintendo • На Кременеччині замість аварійного моста встановлюють труби • Тернополянин обікрав пасажира рейсового автобуса з Вінниці • На Дніпропетровщині загинув 23-річний командир гармати з Гусятинщини • Півтора року неволі біля кордону з Казахстаном: історія повернення воїна з Тернопільщини • Судитимуть тернополянина за зґвалтування 14-річного підлітка та зберіганні дитячої порнографії • На Кременеччині чоловік побив малого сина та дружину • На Тернопільщині рекламодавця оштрафували за оголошення про роботу • На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет
rss

КП Тернополя, яке витрачало гроші на піар, віддають 17 мільйонів з бюджету міста


Опубліковано: 9 Квітня 2024р. о 23:26

Дивні метаморфози відбуваються з комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради. З однієї сторони його керівництво ходить з протягнутою рукою на Листопадову, щоби керівництво міської ради допомогло не збанкрутувати, з іншої – знаходить у своєму дірявому бюджеті, щоби замовляти для себе піар на значні суми.

Щоби не бути багатослівними, перейдемо до фактів. 13 березня ц.р. Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради поповнило статутний капітал в обмін на корпоративні права комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» одразу на 17(!) мільйонів гривень (див. платіжку).

Простішими словами, влада Тернополя фінансово допомогла збитковому підприємству на доволі значну суму, щоби воно могло й далі працювати.

Після цієї трансакції пройшло всього п’ять днів, як комунальне підприємство теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» підписує договір з газетою «Вільне життя» на 498 тис. грн. на закупівлю послуги «Інформаційне висвітлення діяльності».

Можна здогадатися, що це будуть аж ніяк не послуги, пов’язані з інформуванням діяльності теплових мереж (або їх згадають опосередковано). Ймовірно, це буде знову ж таки піар мера, адже на нього, після останніх резонансних викриттів місцевих активістів, у 2024 році напряму з бюджету міста не витрачаються кошти. До прикладу, у бюджеті Тернополя на цей рік на піар-послуги закладено тільки 199 тис. грн., на противагу попереднім рокам, коли за висвітлення діяльності міської ради платилися мільйони. А все тому, що тепер знайдена інша схема, згідно якої ці гроші закладаються у бюджетах структурних підрозділів міської ради, зокрема комунальних підприємств.

Зауважимо, мова йде про підприємство, яке завжди було збитковим і постійно отримує багатомільйонні дотації з бюджету. До прикладу, лише у 2021 році, згідно фінансових звітів, тернопільські тепловики «напрацювали» аж на 126 мільйонів збитків. І ось у КП раптово з’являється зайвих пів мільйона гривень на інформаційні послуги. Питається, навіщо?


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
5 Травня
4 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше