Найсвіжіше:
• Без батька залишилася малесенька донечка: війна забрала життя воїна з Підволочищини • На Тернопільщині поховали воїна у його 40-й день народження • Козівщина попрощалася із ще одним військовослужбовцем. • Під час лікування у Тернополі зупинилося серце військового • Півтора роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Неповнолітнього тернополянина тричі зупиняла поліція за керування батьківським авто: суд призначив порушнику 40 тис. 800 грн штрафу • 2 квартири, підвал та «AUDI Q5»: декларація нового Тернопільського окружного прокурора • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини
rss

Жителі Соборного Жителі Соборного так і не дочекалися так і не дочекалися завершення презентації завершення презентації проєкту будівництва ТЕС

Збори у Байковецькій громаді: жителі Соборного – проти зведення заводу із переробки відходів


Опубліковано: 16 Червня 2021р. о 21:50

Жителі Соборного так і не дочекалися завершення презентації проєкту будівництва ТЕС

У селі Соборне Байковецької громади на загальних зборах обговорювали питання будівництва на території ОТГ заводу з переробки відходів і вироблення теплової та електричної енергії.

Таку пропозицію подало німецько-українське товариство “Браун індастріал технолоджі”. На збори приїхали представники товариства, щоби розповісти про завод і технологію, за якою він має працювати.

Під час громадського обговорення жителів громади цікавили питання екології і вплив на їхнє здоров’я від роботи такого заводу. Заступник директора з проєктного розвитку «Браун індастріал технолоджі» Анатолій Скрега зазначив, що у планах встановлення чотирьох фільтраційних установок, які навіть запаху не пропускають.

Під час зборів представники німецько-українського підприємства запрошували двох жителів відвідати Німеччину, аби побачити, як працює подібний завод у Європі.

Однак учасників зборів не переконали слова представника німецько-українського товариства. Люди проголосували проти даних пропозицій, вони не хочуть, щоби поблизу їхнього села будували такий завод, адже не вірять, що у нашій країні будуть дотримуватись екологічних стандартів.

Голова Байковецької громади Анатолій Кулик у свою чергу повідомив, що подібні збори проведуть і в інших населених пунктах ОТГ, аби не втратити можливості і все ж визначити місце для будівництва заводу з виробництва теплової та електричної енергії.

Сніжана Матяш


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
13 Лютого
12 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше