• Тернопільський плавець здобув бронзу на чемпіонаті України • Після скарги “Пташки” з Тернопільщини на шалені втрати у 59 бригаді виявили погані рішення керівництва • На Тернопільщині 27 липня на шість годин вимикатимуть світло • Футбольна команда з Тернопільщини дозаявила екс-півзахисника чернівецької «Буковини» • На Тернопільщині археологи розкопали давньоруське місто Биковен • Команда вищої ліги Тернопільщини дозаявила гравця з майже сотнею матчів серед професіоналів • Заступник міського голови Кременця та депутатка вимагали у підприємців хабарі за перемогу у тендері • Двоє працівників Борщівського військкомату, яких звинувачують у корупції, вийшли під заставу • Перестало битися серце вокалістки відомого тернопільського гурту • На Тернопільщині викрили чоловіка, який влаштував наркопритон • Мікрозайм або кредитна лінія − що вибрати та у чому різниця? • У Тернополі затримали чоловіка, який обікрав 15 водоматів (відео+фото) • Став відомим перший суперник тернопільської “Ниви” у новому сезоні • У Міноборони розповіли, чи є потреба у зниженні призовного віку • Безпечний освітній простір Тернопільщини потребує покращення – результати дослідження • Хто в Резерв+ може отримати автоматичну відстрочку – дві категорії • Житель Тернопільщини отримав 4 роки тюрми за неправдиве повідомлення про замінування адмінбудівлі поліції • Сьогодні впродовж усього дня буде ускладнений рух транспорту на вулицях Крушельницької та Грушевського • У Тернополі розпочали встановлення дорожніх знаків дорогою до Дальнього пляжу • Через 6 днів у громадському транспорті одного з міст Тернопільщини не прийматимуть готівку • 33-річний житель Борщівщини організував підпільний бізнес • Блаженнійший Епіфаній на Тернопільщині освятив місце під меморіал памʼяті полеглих захисників України • У розташуванні військової частини помер воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині 26 липня вимикатимуть світло з 5 до 24 години: графік • Тернопільщина завтра зустрічатиме померлого у лікарні Дніпра Героя

Збаразький «Галич» у спарингу впевнено переміг дебютанта обласних змагань з Кременця

Опубліковано: 31 Березня 2024р. о 23:18

Вчора, 30 березня, футбольний клуб «Галич» (Збараж) проводив контрольний матч у селі Гаї (Кременеччина) з командою «Проф-Агро» (Кременець), яка планує нинішнього сезону прийняти участь в обласній першості.

Вже на першій хвилині матчу гості відкрили рахунок. Володимир Дишлюк виконав навіс зліва у карний майданчик кременчан і центральний захисник Віталій Милян, який несподівано з’явився біля воріт суперника, завдав точного удару головою (0:1). Господарі поля намагалися чинити гідний опір збаразькій команді і епізодами це їм вдавалося. Хоча, було видно неозброєним оком, що команді «Проф-Агро» бракує ще зіграності, водночас у бажанні грати їх не відмовиш, адже це був тільки перший поєдинок для кременчан у нинішньому році.

Головні події в зустрічі відбулися у другому таймі. Команди зробили цілий ряд замін і темп гри гравці намагалися тримати доволі високим. На 67-й хвилині збаражани розвинули стрімку атаку і захисники господарів не за правилами зустріли у своєму штрафному майданчику Тараса Ухмана, який саме з’явився на полі після перерви. Андрій Літус, який також вийшов на поле в другій половині зустрічі, чітко реалізував пенальті (0:2). Ближче до закінчення поєдинку, а саме на 87-й хвилині гості знову включили швидкості і після точної передачі Михайла Купчака невідпорного удару по воротах господарів поля завдав активний Тарас Ухман. Отже, 3:0 на користь “Галича”.

Склад команди “Галич”: Дмитро Загурський – Сергій Фарботняк, Віталій Милян, Арсен Чубатий (капітан), Роман Возьний – Володимир Дума, Андрій Ласий, Олександр Понєдєльнік, Володимир Дишлюк – Михайло Купчак, Максим Яцків. На заміну виходили: Андрій Рупа (воротар), Віталій Антонишин, Денис Боднар, Андрій Літус, Владислав Прокопів, Тарас Ухман, Андрій Шевчук, Мартин Козарчук.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , ,