Найсвіжіше:
• У Тернополі сталася масштабна пожежа на текстильному цеху, є постраждалий • У Чорткові готуються до масштабної реставрації аварійної синагоги: шукають гроші • Біля Тернополя вщент згорів французький легковик • На Збаражчині перекинулося авто: за кермом був п’яний водій з Козівщини • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Гаряче харчування для всіх школярів: як Тернопільщина готується до нововведень • У жахливій аварії загинув гендиректор меблевої фабрики з Гусятина • «Вікінги» з Тернополя провели ще три матчі у Суперлізі • На Запоріжжі загинув стрілець-санітар з Кременеччини • Півтора роки надій та сподівань: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • Синхронні розгроми від представників Борщівщини у першій лізі Тернопільщини • Пішов до лісу і не повернувся: на Монастирищині розшукали 76-річного пенсіонера • Замах на вбивство у Тернополі: чоловік молотком жорстоко побив сусіда • Безпечні покупки в Інтернеті: що варто знати, аби не втратити гроші • Лідерське протистояння у Борщеві завершилося перемогою господарів • З чого складається проект сонячної станції для дому та бізнесу, аналітика, фінмодель і монтаж – Solar Garden • Збували “кратом”по всій території України: судитимуть сімох спільників на Тернопільщині • Трагедія біля Тернополя: 63-річний чоловік загинув, випавши з ковша трактора • Дальня артилерія стала вирішальною у матчі одноклубників у Васильківцях • Як відновити занепад сил та енергії? • На Бережанщині львів’янка на Mercedes-Benz з’їхала в кювет • У Бережанах поліцейські виявили канабіс у місцевого жителя • «Сокіл» з В. Березовиці переграв команду з Бережанщини: вирішальними стали м’ячі лідерів команди • Фільм «неВідомі українці. Кирило Осьмак» завершив свій Всеукраїнський тур показом у Баворові • Чому натуральний камінь старіє красивіше за більшість сучасних матеріалів
rss

Завдяки активістам-волонтерам мер Тернополя може нарешті показати велику кількість FPV-дронів


Опубліковано: 3 Лютого 2024р. о 14:24

– Дрони мали б бути на фронті ще в 2022 році, а не після акцій протесту і то аж за два роки від початку повномасштабного вторгнення – в 2024-му. 23 місяці пройшло і нарешті сталося чудо! Фразою «зрада не вдалася» Сергій Надал визнає, що це заслуга акцій протесту і тернополян. Я думаю всі помітили, що наші «маленькі голочки» дуже колять мера і впливають на його дії! Будемо продовжувати!, – заявила відома тернопільська волонтерка та одна з організаторок акції “ЗСУ у першу чергу” Ольга Тимошенко.

Нагадаємо, на початку 2024 року Сергій Надал повідомив, що міська рада оголосила повторний тендер на закупівлю 1250 квадрокоптерів FPV-типу на загальну суму 20 млн грн. Тоді мер розповів, що наприкінці 2023 року переможець, який переміг у першому тендері завдяки найнижчій ціні, не зміг виконати замовлення, саме тому міська рада оголосила новий конкурс.

До теми: “Пів року на придбання дронів для військових: від мера Тернополя чекають пояснень”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , ,





Новини
16 Червня
15 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше