Найсвіжіше:
• Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати
rss

Заробітки аферистів: поліцейські Тернопільщини встановлюють особу шахрая


Опубліковано: 1 Травня 2024р. о 18:30

Зловмисники видурили у потерпілого майже 116 тисяч гривень під приводом допомоги з купівлею авто. Слідчі розпочали кримінальне провадження.

Із заявою до Тернопільського районного управління поліції звернувся місцевий мешканець. Чоловік розповів, що його ошукали на купівлі автомобіля.

За словами потерпілого, він в одній із соціальних мереж знайшов оголошення про продаж автівок. Автор пропонував купити та пригнати в Україну будь-яке авто за доступними цінами. Тернополянин списався із невідомим, обговорив умови, а за деякий час «помічник» уже скинув і фотографії автівок. Після того, як покупець визначився із моделлю, продавець заявив, що потрібно внести аванс, аби він зміг викупити товар.

Житель обласного центру на вказаний рахунок перевів майже 116 тисяч гривень, але автомобіля так і не дочекався: після переказу коштів фігурант більше не виходив на звֹ’язок.

Даний факт слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян не нехтувати правилами безпеки при купівлі-продажу будь-якого товару в інтернеті та не надавати передоплату, якщо ви не впевнені у продавці. У разі шахрайських дій негайно звертайтесь до поліції за номером 102.

Для оперативного надання допомоги та інформації Департамент кіберполіції Національної поліції України запровадив сервісну службу та ввів у дію телефонний номер – 0(800)50-51-70.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше