Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи
rss

Випускниця з Тернопільщини набрала 200 балів з української мови на мультитесті


Опубліковано: 17 Червня 2025р. о 7:30

Учениця 11А класу опорного закладу Теребовлянської загальноосвітньої школт І-ІІІ ст. №1 Ольга Менденко з неймовірним результатом – 200 балів пройшла мультимедійний тест (НМТ) з української мови.

Цей результат — це справжній приклад сили знань, сили волі й любові до українського слова. Такі досягнення не з’являються випадково — вони народжуються з наполегливої праці, жаги до навчання і щирої віри в себе. Пишаємось тобою і твоєю перемогою! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, сміливо йти до нових вершин і не втрачати жаги до пізнання. Твої 200 балів — це лише початок великої історії успіху, – йдеться в повідомленні Теребовлянської загальноосвітньої школи №1.

Окрема подяка Кравчишин Марії Василівні, вчителю української мови та літератури, яка навчала рідному слову Ольгу Менденко, відкриваючи багатство та милозвучність нашої мови.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше