Найсвіжіше:
• Спочила у Бозі відома вчителька з Тернополя • У Служби зайнятості Тернопільщини з’явився мобільний додаток • Пенсії в Україні підвищать на 12%: перерахунок із 1 березня • Супермаркету «АТБ» не дозволили розміщення рекламних конструкцій у центрі Чорткова • П’яний водій із Заліщиків пропонував хабар копам • У Заліщицької міськради забрали землю площею понад 3 га • У Бережанах працівник ТЦК спровокував ДТП • Спочив у Бозі головний транспортник Тернопільщини • Перестало битися серце ветерана російсько-української війни з Тернопільщини • Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування • Працівник ТЦК з Тернополя уник покарання за наїзд на велосипедиста, котрий отримав перелом тазу • Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік
rss

Вихованець тернопільського футболу може покинути “Карпати”


Опубліковано: 6 Жовтня 2024р. о 14:15

34-річному вихованцю тернопільського футболу, а нині голкіперу львівських “Карпат” Олександру Ільющенкову керівництво львівського клубу запропонувало перейти на тренерську роботу. Проте він не збирається вішати бутси на цвях, повідомляє Sport.ua.
 
Його контракт розрахований до кінця сезону, але вже в перший день січня Ільющенков зможе розірвати контракт з львів’янами.
Втім, голкіпер ще може залишитися у Львові, за умови, що інші два воротарі “Карпат” Кемкін або Кінарейкін отримають вигідну пропозицію й будуть продані в інші клуби.

Нагадаємо, вихованець тернопільської дитячої спортивної школи з футболу Олександр Ільющенков дебютував в чемпіонаті України в складі футбольного клубу «Нива»(Тернопіль)  7 червня 2009 року в домашній грі проти рівненського «Вереса». Влітку 2011 року голкіпер перейшов в «Карпати», де грав два сезони за молодіжну команду. У серпні 2013 Ільющенков став основним воротарем. Дебют в Прем’єр-лізі відбувся 31 серпня 2013 року в матчі проти «Севастополя».

Також Олександр виступав за харківський «Металіст», «Сіоні», «Рух» і «Верес». 23 січня 2021 року воротар підписав контракт з командою «Львів» і вже в квітні дебютував в основному складі в рамках УПЛ у виїзному матчі 21-го туру проти «Ворскли». Згодом перебрався у львівські “Карпати”. У сезоні-2023/24 провів за львів’ян всього чотири поєдинки, а в нинішньому сезоні поки на футбольному полі не з’являвся. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
18 Лютого
17 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше