Найсвіжіше:
• Зеленський анонсував зміни деяких керівників місцевих адміністрацій • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • По-особливому на заслужений відпочинок провели підполковника з Кременеччини • Головний тренер Богдан Іванців: «Гравці «Поділля» Васильківці не були готові фізично до боротьби за високі позиції» • Почесною відзнакою “Золотий Хрест” нагороджений воїн з Бережанщини • УГКЦ у Тернополі подарувала холодильники постраждалим від ракетного обстрілу • Вища Тернопільська футзальна ліга: у матчі лідерів переміг «Гермес-7» • Війна забрала батька і чоловіка: на Тернопільщині віддали останню шану 24-річному воїну • На Запоріжжі загинув 22-річний воїн з Гусятинщини • Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву”
rss

Всі свої: у Тернополі визначилися з виконавцями послуг надприбуткового бізнесу 


Опубліковано: 20 Лютого 2025р. о 10:30

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив результати конкурсу із визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення побутових відходів на території Тернопільської міської територіальної громади.

Відповідне рішення ухвалено на основі протоколу конкурсної комісії. Відтак, переможцями за сімома лотами стали такі підприємства:

Лот 1, Лот 7 – ПП «Квартал-Л»;
Лот 2, Лот 4 – ТзОВ «Альтфатер Тернопіль»;
Лот 3 – ДП «Екотерн Транс» ПП «Екотерн»;
Лот 5 – ДП «Екотерн ЮА» ПП «Екотерн»;
Лот 6 – ПП «Екотерн».
З переможцями буде укладено договір терміном на п’ять років для виконання робіт.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




Новини
21 Грудня
20 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше